propolski.pl: Robert Lewandowski żegna Fabiańskiego

Robert Lewandowski żegna Fabiańskiego: „Dzięki za te wszystkie wspólne lata spędzone na boisku”

Robert Lewandowski pożegnał Łukasza Fabiańskiego, który ogłosił zakończenie swojej kariery po 15 latach. Bramkarz West Hamu pojawił się na boisku w barwach narodowych i został pożegnany zarówno przez kolegów z drużyny, jak i wiernych fanów.

W sobotę Fabiański rozegrał pożegnalne spotkanie w reprezentacji Polski. Jego koledzy z drużyny w towarzystwie reprezentacji San Marino utworzyli szpaler zaraz, gdy Fabiański wychodził z boiska.

Zawodnik był wówczas bardzo wzruszony i zaczął płakać. Niedługo potem w grze zastąpił go golkiper AS Monaco, Radosław Majecki.

Łukasz Fabiański w rozmowie z TVP Sport wyznał, że jego koledzy pożegnali go w wyjątkowy sposób, przez co bardzo się wzruszył.

Kolegę z drużyny postanowił osobiście pożegnać Robert Lewandowski, który podziękował za wspólną grę przez te wszystkie lata. Kapitan polskiej reprezentacji zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym uśmiecha się razem z Fabiańskim.

Polski napastnik opublikował również wpis z podziękowaniami.

— Dzięki Łukasz Fabiański za te wszystkie wspólne lata spędzone na boisku i wspaniałe występy dla #Polska. 15 lat obecności w kadrze pokazuje, jak wiele znaczyłeś dla tej drużyny — napisał Robert Lewandowski.

Zobacz również: Sanepid o zgromadzeniu Donalda Tuska: „Nie powinno się odbyć”

Zobacz również: Kanclerz Austrii ustępuje ze stanowiska. W tle zarzuty o korupcję

źródło: wmeritum.pl, Instagram.com, wprost.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these