Występ kabaretu Neo-Nówka na festiwalu w Koszalinie wywołał wiele kontrowersji. Grupa z Wrocławia w skeczu „Wigilia 2022” uderzyła w partię rządzącą oraz jej wyborców. Teraz komentarz w sprawie zostawił Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

W czasie skeczu przedstawiono scenę kłótni ojca z synem w kwestii poglądów politycznych. Roman Żurek, który odegrał rolę oczytanego opozycjonisty, w mocnych słowach wypunktował największe grzechy PiS-u.

Występ kabaretu cieszył się ogromną popularnością. Był emitowany na żywo w Polsacie, a następnie trafił na YouTube. Na tej platformie zgromadził ponad 5,7 mln wyświetleń.

Skecz Neo-Nówki jest żywo komentowany przez internautów. Wypowiedzieli się na jego temat zarówno politycy, dziennikarze, internauci, jak i sami autorzy. Znany kabareciarz Robert Górski był gościem „Szkła Kontaktowego” w TVN24. Dawniej wcielał się w rolę prezesa PiS w serialu „Ucho Prezesa”.

Robert Górski o występie Neo-Nówki

– Widzę w nich gniew. Tam może nie było już w nich tyle humoru, co więcej gniewu. Po prostu powiedzieli to, co mówią ludzie. I takim językiem, jakim mówią ludzie – powiedział Górski.

Dziennikarz zadał Górskiemu pytanie, czy istnieje większa nagroda niż oburzenie polityków. Wtedy kabareciarz odparł, że to wspaniale, że występ osiągnął tak dużą popularność.

Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski już zna wynik meczu Polska - Argentyna. Co zobaczył w swojej wizji?

– Samo zainteresowanie jest wspaniałe dla kolegów i to, że ma taki rezonans, to znakomicie – podsumował Robert Górski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak zginął Andrzej Lepper? Konfederacja nie odpuszcza. „Dużo niewiadomych”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Chleb po 20 złotych? Konrad Berkowicz: „CHORE. Kto na tym zarabia?”

Robert Górski o najnowszym skeczu Kabaret Neo-Nówka.

Opublikowany przez Szkło Kontaktowe TVN24 Czwartek, 4 sierpnia 2022

źródło: Twitter, Facebook

(Visited 315 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj