Letsile Tebogo pobił rekord świata do lat 20 w biegu na 100 metrów. Botswańczyk zadrwił sobie z rywali tuż przed metą. Przypomnijmy, że w Cali rozgrywane są mistrzostwa świata do lat 20 w lekkoatletyce.

W czasie biegu na 100 metrów Letsile Tebogo nie dał swoim przeciwnikom szans. Pobił prawdziwy rekord świata we wspomnianej kategorii wiekowej.

Mężczyźnie udało się dobiec do mety w zaledwie 9,91 sekundy! Kolejne miejsca na podium zdobyli Bouwahjgi Nkrumie z Jamajki, który uzyskał czas (10,02) oraz Benjamin Richardson z RPA (10,12).

Pobił rekord świata w biegu na 100 metrów

Tebogo zwyciężył na 100 metrów i rozbawiony przemówił do rywali: – Przepraszam, jeśli ktoś uznał to za brak szacunku. Jeszcze przed metą zawodnik cieszył się i drwił ze swoich konkurentów. Machał w ich stronę palcem.

Już po dotarciu do mety wytłumaczył się ze swojego zachowania.

– Jeśli ktoś wziął to za brak szacunku, naprawdę przepraszam. Chciałem przypomnieć wszystkim o tym, co robił kiedyś Usain Bolt. To mój idol. Podziwiam go. Bardzo chciałbym go poznać. Widziałem, że rywale się mnie bali, ale ja też się bałem. Kiedy wystrzelił pistolet, musiałem się upewnić, że to będzie najlepszy bieg mojego życia. I tak też się stało. Nie planowałem takiej celebracji, ale gdy tylko zrobiłem pierwszy krok, wiedziałem, że wygram. Nie martwiłem się o czas – powiedział Tebogo.

Przeczytaj również:  Spłonął drewniany chiński most. Miał 900 lat [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Trzeba być żenująco żałosnym typem”. Ironiczny wpis Donalda Tuska

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tłum ludzi rzuca się na olej w sklepie. Dantejskie sceny [WIDEO]

źródło: Twitter, sport.pl

(Visited 152 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj