Rapująca 9-latka podbija Internet. Dziewczynka w swoim tekście komentuje nauczanie zdalne oraz decyzje podejmowane przez rządzących, które jej zdaniem są błędne.

Młoda uczennica swój kanał na YouTube prowadzi od roku. Jednak dopiero niedawno zamieściła utwór, który zyskał ogromną popularność. Krytykuje w nim nauczanie zdalne.

Piosenka nazywa się „Kłamiecie jak umiecie”, a jej tekst jest poświęcony nauce zdalnej.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

Siedzimy rok na zdalnym, to gorsze niż wagary. Tam w rządzie oszaleli, zamknęli w pizdu szkoły na tylko dwa tygodnie, już minął rok, matoły Od tego komputera mam jaźni rozdwojenie, prawie na każdej lekcji wpisują mi spóźnienie rapuje na nagraniu Nati D.

Kłamiecie, jak umiecie, już nie zmienię swego zdania. I gówno będzie z tego zdalnego nauczania. Padnijcie na kolana, to wersy, które niszczą. Musicie to przetrawić, depczecie naszą przyszłość słyszymy w utworze.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

Jak długo można słuchać, tych debilnych przykazów? Chcecie ogłupić naród? Powiedzcie to od razu. Niszczycie edukację, nie ma co dyskutować. Bo wiecie, że ciemnotą łatwiej manipulować. Lecz my się nie poddamy, Mateusz bądź spokojny. Tak bardzo tego chcesz, to będziesz miał stan wojny rapuje o Morawickim Nati D.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Źródło: YouTube

(Visited 803 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj