Premier Mateusz Morawiecki opublikował na Facebooku nagranie, w którym przypomniał przewodniczącemu PO, jak rządził dawniej krajem. Na nagraniu słychać, jak były premier mówił, chociażby, że ceny ropy nie zależą od niego.

„Lider opozycji gorączkowo wzywa, żeby rząd „coś zrobił” w obliczu światowego kryzysu – i pomija fakt, że robimy w tej sprawie bardzo dużo. Zobaczmy więc, jak sam radził sobie z trudnymi sprawami, takimi jak pensje, emerytury czy bezrobocie, w czasach o wiele spokojniejszych niż dzisiejsze. Kilka złotych za godzinę pracy? Wysokie bezrobocie? Głodowe emerytury? Tak, to dokonania „premiera polskiej biedy”, czyli Donalda Tuska” – skwitował premier Morawiecki.

Na filmiku opublikowanym przez szefa rządu, pokazano fragment wywiadu Tomasza Lisa z Tuskiem. W kolejnej części nagrania zawarto słowa byłego premiera o podniesieniu wieku emerytalnego i połączono je ze słowami Tuska z Jaktorowa. Polityk mówił wówczas do uczestniczki, by nie powielała propagandy o pieniądzach z OFE.

Lider opozycji gorączkowo wzywa, żeby rząd „coś zrobił” w obliczu światowego kryzysu – i pomija fakt, że robimy w tej sprawie bardzo dużo. Zobaczmy więc, jak sam radził sobie z trudnymi sprawami, takimi jak pensje, emerytury czy bezrobocie, w czasach o wiele spokojniejszych niż dzisiejsze. Kilka złotych za godzinę pracy? Wysokie bezrobocie? Głodowe emerytury? Tak, to dokonania „premiera polskiej biedy”, czyli Donalda Tuska.

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Poniedziałek, 5 września 2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dobromir Sośnierz nie wytrzymał: Kiedy tutaj coś normalnie zadziała? [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Morawiecki podsumował dokonania „premiera polskiej biedy”. Chodzi o Tuska

źródło: wprost.pl / dorzeczy.pl

(Visited 279 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj