Kilka złotych za godzinę pracy? Wysokie bezrobocie? Głodowe emerytury? Tak, to dokonania „premiera polskiej biedy”, czyli Donalda Tuska – napisał ostro na Facebooku premier Morawiecki.

Pokazał również fragmenty wypowiedzi Tuska związane z podwyżkami cen oraz walką z kryzysem gospodarczym. Na filmie widać dwa momenty: jak były premier wyjaśnia powody kryzysu gospodarczego, będąc u władzy ze swoim ugrupowaniem, a następnie, jak już jest w opozycji.

„Lider opozycji gorączkowo wzywa, żeby rząd »coś zrobił« w obliczu światowego kryzysu – i pomija fakt, że robimy w tej sprawie bardzo dużo. Zobaczmy więc, jak sam radził sobie z trudnymi sprawami, takimi jak pensje, emerytury czy bezrobocie, w czasach o wiele spokojniejszych niż dzisiejsze” – przekazano w opisie filmu.

Mocny wpis Morawieckiego o „premierze polskiej biedy”

„Kilka złotych za godzinę pracy? Wysokie bezrobocie? Głodowe emerytury? Tak, to dokonania »premiera polskiej biedy«, czyli Donalda Tuska” – podsumował.

– Dziś przed Polakami stoi wybór: czy chcą Donalda Tuska – premiera polskiej biedy i chaosu, czy chcą PiS – partię, która dba o bezpieczeństwo, politykę społeczną i zdrowe finanse publiczne – stwierdził na początku lipca, podczas spotkania w Ostrołęce premier Mateusz Morawiecki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Borys Budka: „Możliwe reparacje od Niemiec może zapewnić tylko rząd PO”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Chylińska uczestniczyła w wypadku drogowym. Jak się czuje wokalistka?

Lider opozycji gorączkowo wzywa, żeby rząd „coś zrobił” w obliczu światowego kryzysu – i pomija fakt, że robimy w tej sprawie bardzo dużo. Zobaczmy więc, jak sam radził sobie z trudnymi sprawami, takimi jak pensje, emerytury czy bezrobocie, w czasach o wiele spokojniejszych niż dzisiejsze. Kilka złotych za godzinę pracy? Wysokie bezrobocie? Głodowe emerytury? Tak, to dokonania „premiera polskiej biedy”, czyli Donalda Tuska.

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Poniedziałek, 5 września 2022

źródło: Facebook

(Visited 144 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Nie trzeba dodawać, że chodzi o tuska. Wszyscy wiedzą, kto był premierem polskiej biedy i kto odbierał dzieci biednym matkom, tak jak teraz robią sowieci w Ukrainie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj