Małgorzata Rozenek-Majdan przez długie lata była prawdziwą gwiazdą telewizji TVN. Poznaliśmy ją dzięki programom takim jak: „Perfekcyjna pani domu”, „Bitwa o dom”, czy „Projekt Lady”. Często pojawiała się również w śniadaniowym programie stacji „Dzień dobry TVN”.

W pewnej chwili Rozenek zaczęła mieć mniej szczęścia. Jeden z menadżerów stacji, a także gospodarze innych programów dostali zakaz zapraszania gwiazdy do siebie.

– Małgorzata ma bana w TVN. Nie można jej zapraszać ani do „Dzień dobry TVN”, ani na żaden wywiad. Nigdzie. Jej udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” był tylko gwoździem do trumny. Już wcześniej pozycja Małgorzaty w stacji spadła. Od dawna nie zapraszano jej do śniadaniówki – wyjaśnił jeden z pracowników TVN.

Powodem takiego stanu rzeczy jest udział Rozenek-Majdan w programie konkurencyjnej stacji „Taniec z gwiazdami”, który emitowany jest na antenie „Polsatu”. W rzeczywistości mówi się, że powód rozstania jest inny. Niektórzy podają, że chodzi o konflikt między żoną Radosława Majdana a byłą żoną Tomasza Lisa — Kingą Rusin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czarzasty przekonuje, że za półtora roku opozycja przejmie władzę: „Będziemy łatać dziury po PiS”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sośnierz pojechał minister klimatu: „Jak to jest być zdrajcą własnego narodu?” [WIDEO]

źródło: pomponik.pl, wp

(Visited 1 701 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj