Magda Gessler nie wytrzymała i skomentowała informacje podawane przez „Super Express”, jakoby miała niedługo pożegnać się ze stacją TVN.

– Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków, które rujnują życie nie na chwilę, tylko na zawsze – napisała na Instagramie wzburzona Magda Gessler.

Media rozpisują się o transferze Małgorzaty Rozenek-Majdan, która od samego początku związana była z TVN-em, teraz jednak próbuje swoich sił w Polsacie.

Jak donoszą media, Magda Gessler także miała odejść ze stacji TVN. Gwiazda miała rzekomo otrzymać lepsze warunki współpracy przy realizacji nowych programów kulinarnych.

Sama restauratorka odniosła się do tych doniesień, publikując specjalny wiersz.

Ten jednak nie wystarczył, by powstrzymać falę plotek. Restauratorka ponownie zabrała głos w mediach społecznościowych i nie przebierała w słowach.

– DOŚĆ! STOP! Widzę, że moje poczucie humoru i błaha reakcja to za mało! Tu jest potrzebna prawdziwa «bomba nuklearna», aby wreszcie uciąć żądzę pieniądza niewiarygodnych portali, którzy żerują na ludzkim życiu jak tasiemce czworogłowe. Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków, które rujnują życie nie na chwilę, tylko na zawsze… Bo po takiej akcji zostaje ślad nie do wymazania. I takie działania tabloidom przynoszą kasę, a tobie smród, który idzie za tobą całe życie – pisała na Instagramie.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

– Teraz mam swoje święte 7 dni na regenerację, jestem daleko i chce mieć anielski spokój. Ale jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop, ktoś musi mi to OBS …Ć! – dodała restauratorka .

– Bo to się klika, czyta i sprzedaje. Wpuściliście do Internetu kłamstwo, który rozsiewa się jak zaraza. Kto zaczął, niech skończy. Dom jest, był i będzie tylko jeden #TVN[pisownia oryginalna – podsumowała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czarzasty przekonuje, że za półtora roku opozycja przejmie władzę: „Będziemy łatać dziury po PiS”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sośnierz pojechał minister klimatu: „Jak to jest być zdrajcą własnego narodu?” [WIDEO]

źródło: Instagram

(Visited 150 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj