propolski.pl: Zakłócił konferencję prasową w Świdnicy

„Precz z Tuskiem”. Mężczyzna zakłócił konferencję polityka w Świdnicy [WIDEO]

Donald Tusk aktywnie podróżuje po kraju i rozmawia z Polakami. Ostatnio odwiedził województwo dolnośląskie, między innymi Świdnicę. Były premier przemawiał podczas konferencji prasowej i odpowiadał na pytania dziennikarzy.

Jak to zwykle bywa nie obeszło się bez komplikacji, które szybko obiegły sieć. Były szef RE odwiedził Dzierżoniów i odbył kolejne spotkanie z mieszkańcami. W jego trakcie jeden z mężczyzn podzielił się swoimi przeczuciami odnośnie najbliższych wyborów parlamentarnych. Inni uczestnicy próbowali go uciszyć, jednak Tusk zaapelował o spokój i pozwolił na dokończenie wypowiedzi. Nagranie można zobaczyć tutaj.

– Zapomniał pan o pewnych sprawach. Mam szerokie kontakty województwie dolnośląskim z uwagi na moja działalność, byłem związkowcem Solidarności i ja tylko chciałbym powiedzieć: choćby pan trzykrotnie, panie premierze, objechał powiaty i gminy, niech sobie pan przypomni pan Dzierżoniów, nie przekroczy pan więcej niż 20 procent – powiedział mężczyzna.

Donald Tusk upokorzony w Świdnicy?

W czasie wystąpienia w tym mieście zza pleców polityka nagle wyłonił się młody mężczyzna, który krzyknął „Precz z Tuskiem”.

Przewodniczący PO udziela się zarówno w mediach społecznościowych, jak i w przestrzeni publicznej. Podczas konferencji w Świdnicy doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Hasło, które wykrzyczał uczestnik to nie wszystko. Na miejscu nie brakowało gwizdów, które skomentował sam Donald Tusk.

– Słyszę, że pan umie gwizdać, ja też umiem, ale jak pan jest taki odważny, to niech pan pójdzie na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, niech pan tam spróbuje gwizdnąć, albo się w ogóle pojawić – mówił Tusk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy wiedziałeś? 15 lipca – Dniem bez Telefonu Komórkowego

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Ivana Trump. Znaleziono ją martwą w mieszkaniu

źródło: Twitter, YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these