propolski.pl: Argentyna mistrzem świata

Nie żyje Ivana Trump. Znaleziono ją martwą w mieszkaniu

Media obiegła wiadomość o śmierci Ivany Trump, która była pierwszą żoną Donalda Trumpa, a także modelką i pisarką. O szczegółach donosi „Daily Mail”. Wiadomo, że kobieta została odnaleziona martwa w mieszkaniu w Nowym Jorku.

Ivana Trump wzięła ślub z Donaldem Trumpem w 1977 roku, po przeprowadzce z Czechosłowacji do Kanady, a później do Stanów Zjednoczonych. Ma z politykiem trójkę dzieci — Ivankę, Erica i Donalda Juniora. Para wzięła rozwód w 1992 roku.

Nie podano na ten moment szczegółów dotyczących śmierci kobiety. Określa się je jednak jako naturalne. Bliscy Ivany nie kryli smutku i wzruszenia w mediach społecznościowych.

– Nasza mama była niesamowitą kobietą – siłą w biznesie, światowej klasy sportowcem, promienną pięknością oraz troskliwą matką i przyjaciółką – napisała rodzina Trumpów.

Swoją byłą żonę pożegnał również Donald Trump.

– Jestem bardzo zasmucony informacją, że Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku. Była cudowną, piękną i niesamowitą kobietą, która prowadziła wspaniałe i inspirujące życie. Jej dumą i radością było troje dzieci, Donald Jr., Ivanka i Eric. Była z nich taka dumna, tak jak my wszyscy byliśmy z niej dumni. Spoczywaj w pokoju, Ivana! – dodał były prezydent USA.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosja wchłonie Białoruś? Wspomina się o „utylizacji armii” białoruskiej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bill Gates ma zamiar rozdać „praktycznie cały” majątek? Zaskakujące wieści

źródło: Daily Mail, Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these