propolski.pl: Donald Tusk w Dzierżoniowie. Usłyszał przepowiednię

Donald Tusk przyjechał do Dzierżoniowa. Takiej przepowiedni się nie spodziewał: „Nie przekroczy Pan” [WIDEO]

Donald Tusk aktywnie podróżuje po Polsce i spotyka się z potencjalnymi wyborcami. Tym razem udał się do Dzierżoniowa, gdzie rozmawiał z mieszkańcami tego miasta. W czasie wydarzenia głos zabrał jeden z mężczyzn, który podzielił się swoimi przeczuciami odnośnie wyborów parlamentarnych.

Donald Tusk namawia mieszkańców miast do oddania głosu na jego formację polityczną. Jego obecność nie zawsze wiąże się jednak z ciepłym przyjęciem.

Do nieciekawej sytuacji doszło w Dzierżoniowie na Dolnym Śląsku. Tam były premier usłyszał coś, czego zupełnie się nie spodziewał. Kiedy głos zabrał starszy mężczyzna, nic już nie było takie samo…

Jak się okazuje, uczestnik spotkania od wielu lat działał w opozycji, zna Władysława Frasyniuka i nie należał do żadnej partii politycznej.

Donald Tusk w Dzierżoniowie. Takiej przepowiedni się nie spodziewał

Starszy mężczyzna rozpoczął swoją przemowę, w której usiłowali przeszkodzić mu pozostali uczestnicy. Donald Tusk poprosił jednak o spokój. Wówczas mężczyzna podkreślił, że polityk chociażby „trzykrotnie objechał powiaty i gminy” nie uda mu się zdobyć więcej niż 20 procent poparcia w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Odpowiedź Donalda Tuska była w tym przypadku zdecydowana.

– Pan powiedział 20 proc. Ja, gdybym zakładał, że to będzie 20 proc., to bym wam głowy nie zawracał. Oczywiście nie wiem, czy będzie wspólna lista, czy nie. Ale taki honorowy zakład o przekonanie przyjmuję. Uważam, że będzie ponad 30 proc. Spotkamy się w Dzierżoniowie i zobaczymy, kto będzie miał rację – odgryzł się lider Platformy Obywatelskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Ivana Trump. Znaleziono ją martwą w mieszkaniu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prawdziwe hity za grosze! Biedronka wyprzedaje asortyment za bezcen

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these