Gościem audycji Radia ZET był profesor Horban. Opowiadał on między innymi o niepożądanych objawach szczepień.

— Tak Bogiem a prawdą, my dopiero będziemy wiedzieli za czas jakiś, jaki będzie odsetek tych ciężkich powikłań — przyznał profesor Horban w Radiu ZET.

— Na 100 proc. to nigdy człowiek nie jest przygotowany, ale szczęśliwie zaczynamy szczepienie etapami, ponieważ nie będziemy mieli szczepionki natychmiast dla wszystkich. Patrzę na listę dostaw, czas dostaw – trzeba będzie, z punktu widzenia przeciętnego człowieka, poczekać — kontynuował.

Zobacz także: Wykryto „nowy wariant” koronawirusa. „6 tysięcy przypadków. Rozprzestrzenia się szybciej niż ten znany do tej pory”

Ekspert przyznał, że na ten moment nie wiadomo czy przeciętny człowiek uzyska dostęp do szczepionki do połowy przyszłego roku. W pierwszej kolejności trafi ona do medyków oraz personelu szpitalnego, następnie do osób starszych.

— Należy być zawsze ostrożnym i wiedzieć, że cokolwiek podamy, może mieć objawy uboczne. Tak Bogiem a prawdą, my dopiero będziemy wiedzieli za czas jakiś, jaki będzie odsetek tych ciężkich powikłań, bo nawet jeżeli ktoś – załóżmy – w trakcie podawania szczepionek dostanie zapalenia mózgu, to może to być spowodowane szczepionką, ale również może być spowodowane jakąś inną przyczyną — powiedział Horban, dodając, że zaleca każdemu zaszczepienie się.

Przeczytaj również:  Polacy oglądali ten film przed meczem z Arabią. To ich zmotywowało

Zobacz także: Prezes Pfizera nie przyjął własnej szczepionki. Absurdalne tłumaczenie

— Z tego zapalenia mózgu wychodzi się całkiem pięknie i bez powikłań – w przeciwieństwie do COVID-u — zapewnił.

Źródło: Radio ZET

(Visited 19 821 times, 1 visits today)

5 KOMENTARZE

  1. Ja już po jednej szczepionce w życiu zapalenie mózgu przeszłam. Ledwo z tego wyszłam, 3 miesiące w szpitalu na SOR. Podziękuję

  2. Co za gnida sprzedajna mam ryzykować śmiertelnym zapaleniem mózgu i może z tego wyjdę a może nie,bo według tego wszarza groźniejszy jest ten niby covidek którego w większości przechodzi się bezobjawowo w prawie 90%???Powiem tyle,zaczynajcie się modlić skurwysyny bo kasy wam nie wystarczy jak się ludzie naprawdę wkurwią jak zaczną im umierać bliscy po tym gównie które promujecie Czytaj „SZCZEPIONKI”to nie zdołacie im wcisnąć kitu że to przez 3 Fale,Historia koło zatacza a gówno zawsze wypływa na powierzchnie

  3. i jeszcze zachęca wszystkich do szczepionki ? A skoro są – to czy był już sam się zaszczepić ? Oj , opętacy , na czele z morawieckim , niedzielskim i kaczorem, on niech złoży ręce i modli się o szczęśliwą śmierć , a nie rówieśników zabijać wspólnie , sam ma jaką już chorobę to ręce na Amen niech składa . Boże odpuść im bo nie wiedzą co czynią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj