propolski.pl: Prof. Simon ostro o niezaszczepionych

Prof. Simon ostro o niezaszczepionych Polakach: “Bezhołowie i prymitywizm” [WIDEO]

Profesor Krzysztof Simon w rozmowie z „Wirtualną Polską” po raz kolejny zaatakował niezaszczepionych Polaków. Medyk dał się poznać w mediach społecznościowych za sprawą nakręcania propagandy covidowej i nagonki na nieposłusznych obywateli.

Prof. Simon pokusił się także o przewidywania, co może wydarzyć się w najbliższych tygodniach.

— Jesteśmy w Europie przy końcu, jeśli chodzi o szczepienia – ze Słowenią i Cyprem bodajże. Ale to wynika, jak mi się wydaje, ze standardu wykształcenia społeczeństwa i rozsądkowego podejścia. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Niemczech czy we Francji, ale tam też są konsekwencje. Nie wchodzi pani do sklepu, jeśli nie pokaże pani zaświadczenia o szczepieniu. U nas byłyby demonstracje — przestrzegł zakaźnik najwyraźniej zapominając o tym, co ma aktualnie miejsce we Francji.

W kraju tym trwają dziewiąty tydzień z rzędu liczne i głośne demonstracje przeciwko segregacji sanitarnej. Zgromadzeni wykrzykują hasła nawołujące do odzyskania wolności i mają przy sobie kolorowe transparenty. Coraz bardziej spada także popularność prezydenta Emmanuela Macrona, który z miesiąca na miesiąc traci sondażowe notowania.

Członek Rady Medycznej Krzysztof Simon jest zdania, że fala, która nawiedzi nas jesienią będzie na szczęście słabsza niż dotychczas. Spodziewa się jednak kilku tysięcy zakażeń na dzień, co i tak w jego ocenie jest wystarczające do wprowadzenia obostrzeń i zakazów.

— W niektórych województwach, gdzie szczepienia idą zdecydowanie gorzej, słuszne są działania MZ — lokalne lockdowny i wyłączenia szkół już się zdarzają. Oczywiście dzieci muszą chodzić do szkół, muszą się socjalizować, muszą się uczyć. Ale tam, gdzie jest bezhołowie i prymitywizm, będą problemy z tym – podkreślił lekarz. Będzie trzeba zamykać, redukować, ograniczać itd., żeby ludzie przeżyli, specjalnie starsi — powiedział prof. Simon.

Zobacz również: U Doroty Gardias zdiagnozowano nowotwór: „Życie przeleciało mi przed oczami”

Zobacz również: Manuela Gretkowska tak, jak obiecała wyprowadziła się z Polski. Gdzie teraz mieszka?

Zobacz również: Manuela Gretkowska tak, jak obiecała wyprowadziła się z Polski. Gdzie teraz mieszka?

Zobacz również: U Doroty Gardias zdiagnozowano nowotwór: „Życie przeleciało mi przed oczami”

źródło: nczas.com, medianarodowe.com, YouTube.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these