Jeden z deweloperów był gościem w programie Kuby Midela i w krytycznym tonie skomentował program „500 plus”, który jak twierdzi bardzo skomplikował mu życie.

— Wtedy wchodziło „500 plus” i sytuacja na rynku pracy zmieniła się diametralnie, ponieważ pracownicy na budowach, tak jak pracowali 6 dni w tygodniu, nie było problemów z nadgodzinami od poniedziałku do piątku. Nagle od kiedy weszło „500 plus” — 5 dni w tygodniu, bez żadnych nadgodzin, czyli skończyło się — powiedział wyraźnie sfrustrowany jeden z przedsiębiorców.

Prowadzący program Kuba Midel postanowił zapytać swojego gościa o pewne aspekty przeszłości i źródło problemów, które mają aktualnie miejsce.

— Jak to się dzieje, że człowiek, który od iluś lat przygotowuje się do prowadzenia firmy, który zna się na budowlance, nagle traci oszczędności życia, miesiące czasu, traci zdrowie, na to, aby skuwać beton? — zapytał dziennikarz.

— Było kilka aspektów. Jednym z nich była sytuacja polityczna w Polsce — odparł Paweł Żygowski upatrując źródła swoich trudności m.in. w programie socjalnym PiS-u.

— Wtedy wchodziło „500 plus” i sytuacja na rynku pracy zmieniła się diametralnie, ponieważ pracownicy na budowach, tak jak pracowali 6 dni w tygodniu, nie było problemów z nadgodzinami od poniedziałku do piątku. Nagle, od kiedy weszło „500 plus” – 5 dni w tygodni, bez żadnych nadgodzin, czyli skończyło się — powiedział deweloper.

Przeczytaj również:  Patrioty są już w drodze do naszego kraju. „Mają chronić rejon wokół polskiego Zamościa”

— Wszystkie firmy straciły tak naprawdę ilość roboczogodzin w miesiącu. Zaczęło się podkupowanie pracowników — skwitował.

Nagranie szybko stało się hitem sieci i zebrało mnóstwo komentarzy ze strony internautów. Nie szczędzili oni słów krytyki pod adresem mężczyzny.

Zobacz również: Prof. Simon ostro o niezaszczepionych Polakach: “Bezhołowie i prymitywizm” [WIDEO]

Przeczytaj również:  „Ja chcę wygrać te wybory. To jest ten moment”. Tusk zaapelował do Hołowni

Zobacz również: Biedroń zgasił zapędy Tuska: „To nie jest kiełbasa spod lady”

źródło: twitter.com

(Visited 2 064 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj