Pisarka Manuela Gretkowska przestrzegała, że jeżeli tylko Andrzej Duda zwycięży w wyborach prezydenckich, to ona natychmiast wyjedzie z Polski. Tak też się stało. Gretkowska wraz z mężem i córką zamieszkała w Grecji.

Felietonistka zawsze odważnie prezentowała swoje poglądy, które odbiegają od tych głoszonych przez Prawo i Sprawiedliwość. Pisarka brała udział w wielu kobiecych manifestacjach i marszach równości, a samą siebie nazywała „wroginią pisowskiego narodu”.

Gdy Andrzej Duda faktycznie wygrał wybory oznajmiła, że nie zamierza dłużej mieszkać w Polsce i wystawiła swój dom na sprzedaż.

— Zrobiłam to, co mając moje doświadczenie, zrobiłaby każda matka, żona, wolny człowiek. Wyjechać, Tym razem nie uciec, ale godnie wynieść się z kraju — ogłosiła artystka w mediach społecznościowych.

Jak się okazuje dom pomogła jej znaleźć mieszkająca już w Grecji Paulina Młynarska.

— Ich ekipa czyhała na Okęciu, by sprawdzić, czy wylatuję z resztą elity załamanej prezydenturą Dudy. Hejterzy od tego czasu każą mi wyp******** z kraju. Gdy się dowiedzą, że wyjechałam, każą mi się zamknąć. Tylko prawdziwi Polacy w Polsce mają prawo zabierać głos. Najbardziej polski prezes nigdy nie wyjeżdża — pisała na Facebooku feministka.

Nie kryła przy tym ogromnej radości zapewniając, że jej rodzina ma wszystko, co tylko do szczęścia potrzebne.

— Przełykając wzruszenie, poczuliśmy się właścicielami kawałka śródziemnomorskiej mitologii — wyznała Gretkowska.

Zobacz również: Biedroń zgasił zapędy Tuska: „To nie jest kiełbasa spod lady”

Zobacz również: Marianna Schreiber odpowiedziała ministrowi Czarnkowi: „Bycie normalnym to życie w zgodzie ze sobą”

Tak się złożyło, że do jutrzejszego Newsweeka http://newsweek.pl, z okazji jego 20-lecia opisałam dlaczego wyprowadzamy…

Opublikowany przez Manuela Gretkowska Niedziela, 5 września 2021

źródło: wprost.pl

(Visited 9 090 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj