propolski.pl: Beata Kozidrak

Proces Beaty Kozidrak został odroczony. Wokalistka nie przyszła na rozprawę

Beata Kozidrak nie stawiła się na rozprawie przed Sądem Rejonowym w Warszawie. Proces, który miał odbyć się w środę, został odroczony do maja.

Pochodząca z Lublina piosenkarka została oskarżona o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Nie zjawiła się jednak na sali sądowej, a jej adwokat poinformował, że nie mogła przyjechać ze względu na „inne czynności zawodowe”.

Jak się okazuje, sąd odroczył posiedzenie do 4 maja. Tymczasem Beata Kozidrak ma 10 dni na to, by dostarczyć do sądu swoje usprawiedliwienie. Jeżeli tego nie zrobi, mogą czekać ją konsekwencje finansowe.

Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję 1 września minionego roku w Warszawie. Artystka prowadziła swoje BMW pod wpływem alkoholu. Gdy została zbadana alkomatem, potwierdziło się, że miała 2 promile alkoholu w organizmie.

Gwiazda została oskarżona o kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn grozi kara grzywny, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do lat 2.

Sąd był dla piosenkarki wyjątkowo łaskawy i skazał ją na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności. W tym okresie Kozidrak miała wykonywać prace społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie.

Otrzymała również obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres pięciu lat. Ponadto musiała wpłacić 10 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i dla Pomocy Postpenitencjarnej.

Wówczas artystka w swoich profilach społecznościowych wydała krótkie oświadczenie.

— Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa — pisała.

Zobacz również: Mer Kijowa Witalij Kliczko podziękował Jarosławowi Kaczyńskiemu: „Widzimy, kto jest prawdziwym przyjacielem Ukrainy”

Zobacz również: Awantura w programie u Wojewódzkiego. Korwin-Piotrowska: „Dalej jesteś głupim ciulem i debilem”

źródło: pulawy.naszemiasto.pl, Interia.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these