Powrót Donalda Tuska wywołał mnóstwo kontrowersji i emocji w mediach. Podczas sobotniej Rady Krajowej polityk wygłosił płonne przemówienie i obiecał odbudować Polskę na nowych warunkach. Były premier przejął obowiązki przewodniczącego partii zastępując Borysa Budkę.

Ze stanowisk wiceprzewodniczących zrezygnowali również Ewa Kopacz oraz Bartosz Arłukowicz. Ustąpili w ten sposób miejsca Donaldowi Tuskowi i Borysowi Budce.

Nowymi okolicznościami zaniepokojone są Barbara Nowacka i Katarzyna Lubnauer, które nie są pewne swojej politycznej przyszłości.

— Było takie spotkanie towarzyskie, na którym Kaśka Lubnauer mówiła, iż obie czują, że są do „odstrzału”. I nawet mnie to nie dziwi, bo obie dostały stanowiska, a specjalnie nie wnoszą wartości dodanej do Koalicji Obywatelskiej — powiedział działacz KO w rozmowie z wprost.pl.

Powrotem Donalda Tuska wydaje się nie być zachwycony prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Podczas sobotniej konwencji włodarz stolicy nie zabrał głosu, a ograniczył się do krótkich gratulacji dla nowego przewodniczącego PO w mediach społecznościowych.

Kamera TVP zarejestrowała moment, jak Trzaskowski opuszcza Radę Krajową PO i wsiada do samochodu.

— Spieszę się na szczepienie kochani — powiedział i odjechał.

Przeczytaj również:  Szalejąca inflacja nie odpuszcza. Co dalej z cenami warzyw?

Zobacz również: Były szef niemieckich służb ostro podsumowuje Merkel. Twierdzi, że jej polityka imigracyjna była „zabójcza”

Zobacz również: Ziobro zapowiedział pozwanie Tuska. Wszystko przez słowa o „haraczu”

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 382 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj