Donald Tusk wrócił do Polski i objął stanowisko przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Zajął tym samym miejsce Borysa Budki, który ustąpił ze swojej funkcji. Jak się okazuje były premier na dzień dobry zdążył poważnie podpaść Zbigniewowi Ziobrze. Minister sprawiedliwości opublikował na Twitterze post, w którym zapowiedział pozew przeciwko nowemu liderowi PO.

— Czego boi się i kogo chce chronić Donald Tusk, że ucieka się do takich podłych kłamstw? Składam pozew w związku z pomówieniem w jego dzisiejszej wypowiedzi — oznajmił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Chodzi o słowa o „haraczu”, które były szef RE wypowiedział pod adresem prokuratora generalnego.

— Minister sprawiedliwości wraz ze swoją żoną oczekują haraczu, bo wsadzą kogoś do więzienia. Co się stało ludzie? Czy wam pasuje taka sytuacja, że przechodzimy codziennie do porządku nad takimi skandalami? Nigdy nie byliśmy świadkami czegoś takiego — stwierdził na niedzielnej konferencji prasowej polityk PO.

Zobacz również: Były szef niemieckich służb ostro podsumowuje Merkel. Twierdzi, że jej polityka imigracyjna była „zabójcza”

Zobacz również: Te zdjęcia wzruszyły internautów. Piłkarz pocieszał zawodników przegranej drużyny

źródło: polsatnews.pl

(Visited 455 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Krystyna Janda musiała wyjechać z Polski: „Uciekłam na 5 dni, bo straciłam wszelki sens”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here