W social mediach wiele osób komentowało wygląd prezenterki TVP Info Karoliny Pajączkowskiej. Kobieta postanowiła odnieść się do lawiny wpisów, które pojawiły się na jej temat.

Zdaniem niektórych osób Karolina Pajączkowska poprowadziła poranny program, będąc ubrana w zbyt wyzywającą sukienkę. Sama prezenterka nie podziela tych opinii.

Czytaj także: Dziennikarz TVN bronił Michała Sz. i nazywał go kobietą. Patryk Jaki nie wytrzymał

— Kolejna wrzawa na Twitterze. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę, bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać — napisała Pajączkowska.

— A do tego śmiem być dziennikarką!!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe, żeby kobieta była ładna i inteligentna — zakpiła z komentujących prezenterka.

Czytaj także: Polak utonął, ratując trójkę dzieci. Holendrzy zorganizowali zbiórkę dla jego rodziny – kwota jest ogromna

— Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai. To jest chore!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu! Obudźcie się ludzie — podsumowała.

Przeczytaj również:  Sprzeczka w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący nie wytrzymali

źródło: Instagram

(Visited 13 130 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

  1. Prowadzenie programów informacyjnych zobiwiazuje do pewnych zasad. Nie ubieramy do kościoła stroju plażowego. A pani Pajaczkowska powinna w swoich kreacjach występować na sciankach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj