Paulina Młynarska, która od lat wspiera środowiska LGBT, opublikowała zdjęcie papieża Franciszka z tęczowym krzyżem. Przypomniała również nauki Jezusa.

Nie jest tajemnicą, że Młynarska coraz częściej porusza ważne tematy społeczno-polityczne. Jej córka jest lesbijką, więc problemy środowiska LGBT są jej szczególnie bliskie.

Dziennikarka wrzuciła na Instagram fotografię papieża Franciszka, na której widać, że nosi tęczowy krzyż. Nawiązała także do wydarzeń, które miały ostatnio miejsce w Warszawie.

— Prokuratura powinna zadziałać. Facet bezcześci sam siebie. Gleba, kajdanki i na dołek bez wody i kontaktu z adwokatem. Pokażcie mu! — czytamy w jej wpisie.

Następnie edytowała swój wpis, uzupełniając go o informację, że tęczowy krzyż papieża to symbol chrześcijańskiej młodzieży latynoamerykańskiej. Ponadto odniosła się do komentarzy internautów, którzy stwierdzili, że „papież nikogo nie wspiera”.

Zobacz również: Michelle Obama wyznała, że cierpi na lęki i depresję. Wszystko przez Donalda Trumpa

— Trochę czytałam, co Franciszek mówi o wykluczonych i prześladowanych, należących do mniejszości. Mam wrażenie, że inspiruje się niejakim Jezusem z Nazaretu, który głosił kiedyś bardzo ciekawe nauki o miłości i dobroci. Raczej mało znane w Polsce. Polecam! — kontynuowała dziennikarka.

Wielu internautów uznało post Młynarskiej za „żałosny” i „żenujący”. 

źródło: plotek.pl

(Visited 4 390 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj