Premier Mateusz Morawiecki opublikował w mediach społecznościowych apel, w którym odniósł się do nowych, zaostrzonych restrykcji sanitarnych.

— Sytuacja jest trudna. Państwo polskie rzuciło wszystkie środki i siły do ratowania zdrowia i życia Polaków. Zjednoczmy się w tym kluczowym momencie — napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

Zobacz również: Posłanka Lewicy donosi na Polaków, którzy idą do kościołów. Konfederacja oburzona [WIDEO]

Od soboty w całym kraju obowiązuje lockdown obejmujący nowe restrykcje. Muszą się do nich dostosować praktycznie wszyscy Polacy. Zamknięte zostały bowiem sklepy meblowe i budowlane oraz salony fryzjerskie i kosmetyczne. Dotychczas funkcjonujące obostrzenia zostały przedłużone, co w szczególnie dotkliwy sposób odczuwają przedsiębiorcy.

Zobacz również: Publicysta mówił w TVP o wysokim poziomie śmiertelności: „Palenie i niezdrowe odżywianie” [WIDEO]

Nowe ograniczenia będą obowiązywać od soboty 27 marca do piątku 9 kwietnia. Szef rządu nie ukrywał, że sytuacja jest bardzo trudna, a państwo polskie podjęło się wszelkich działań, które mogłyby pomóc Polakom.

— Państwo polskie rzuciło wszystkie środki, siły i odwody do ratowania zdrowia i życia Polaków. Ponieśliśmy olbrzymie koszty w wielu dziedzinach. Zjednoczmy się w tym kluczowym momencie i wspomóżmy wysiłki wszystkich służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo — napisał Morawiecki.

Przeczytaj również:  Mariusz Pudzianowski miał wypadek rowerowy. Pokazał rany

— Rok temu jako broń mieliśmy wyłącznie dyscyplinę i solidarność — dziś stoi za nami także nauka. Z każdą podana dawką szczepionki jesteśmy bliżej zniesienia obostrzeń. Nie zmarnujmy tej wielkiej szansy. Zostańmy w domach — zaapelował premier.

Sytuacja jest trudna. Państwo polskie rzuciło wszystkie siły i środki do walki z III falą epidemii. Pomóżmy naszym…

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Sobota, 27 marca 2021

źródło: niezalezna.pl

(Visited 398 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj