Popularna restauratorka Magda Gessler wydała swoją autobiografię „Magda”, która opowiada o jej życiu od samego dzieciństwa aż po czasy młodzieńcze. Gessler już jakiś czas temu wyjawiła, że na podstawie książki powstanie film. Obecnie trwają spekulacje, kto mógłby zagrać gwiazdę „Kuchennych rewolucji”.

Sama celebrytka utrzymuje tę sprawę w tajemnicy i nie chce zdradzać żadnych szczegółów.

Magda Gessler jest najbardziej znaną restauratorką w Polsce i od 10 lat odwiedza restauracje, by zmienić ich przeznaczenie. Program „Kuchenne rewolucje” cieszy się dużą oglądalnością. Sama Magda stała się niekwestionowaną gwiazdą, która dała się poznać ze szczerości i niezwykle ciętego języka, co nie raz pokazywała na wizji. Nawet pandemia koronawirusa nie powstrzymała jej przed działaniem i wciąż pomagała knajpom stanąć na nogi po kryzysie.

Restauratorka ostatnio wiele podróżowała i miała okazję próbować najlepszych dań na świecie. Mieszkała przez pewien czas na Kubie, a do jej restauracji przybywało wielu znanych gości. Jak sama wyznała, miała nawet możliwość gotowania dla króla Hiszpanii.

Jak się okazuje, Gessler ma w planach wydanie drugiej części swojej książki. Jednak to nie koniec niespodzianek. Na podstawie jej autobiografii powstanie film, którego szczegółów niestety jeszcze nie znamy.

Przeczytaj również:  Budka chciał upokorzyć prezesa PiS, ale upokorzył sam siebie. Przy okazji skompromitował żonę i kolegów

— Książka, którą napisałam, i która ukazała się w wakacje, czyli moja autobiografia, to dopiero początek. Będzie jeszcze druga część. I będzie… film. Bo zgadzam się z tym, że moja książka to niemal gotowy scenariusz — powiedziała Magda Gessler w najnowszym wywiadzie. Nie wiadomo, kto dokładnie zagra gwiazdę „Kuchennych rewolucji”. Jedno jest pewne — nie będzie to polska aktorka.

Zobacz również: Korwin-Mikke o słowach Brauna: „Niedzielski ma na koncie 100 tys. trupów”

Zobacz również: Bill Gates zdradził plany na kolejną pandemię. Pochwalił Indie za zaangażowanie

Źródło: Onet.pl, YouTube.com

(Visited 111 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here