Polski 2050

Poseł Polski 2050 chciał podlizać się Tuskowi i Nowakowi. Wyszło fatalnie

Poseł Polski 2050 Tomasz Zimoch zamieścił w mediach społecznościowych wymowny wpis dotyczący Donalda Tuska oraz wypuszczonego z aresztu Sławomira Nowaka. Tweet wzbudził bardzo negatywne reakcje internautów.

Polityk Polski 2050 (wcześniej związany z Koalicją Obywatelską i dziennikarstwem sportowym) Tomasz Zimoch „pochwalił” Donalda Tuska za zwycięstwo, jakim w opinii posła jest decyzja sądu o wypuszczeniu Sławomira Nowaka na wolność.

Były minister transportu w rządzie PSL został zatrzymany przez CBA w lipcu ubiegłego roku. Wraz z nim aresztowano również byłego dowódcę jednostki GROM Dariusza Z. oraz gdańskiego przedsiębiorcę Jacka P. Cała trójka podejrzewana jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i korpucję.

W październiku Nowakowi postawiono kolejne zarzuty „czynnego łapownictwa”. Na jaw wyszło, że polityk przyjmował pieniądze od byłego prezesa Orlenu Jacka K., byłego wiceprezesa PGE Wojciecha T. oraz Leszka K. Nowak piastując wówczas ministerialny urząd, miał załatwiać powyższym znaczące stanowiska.

Sąd zastosował wobec Nowaka areszt tymczasowy. Na początku marca zapadła jednak decyzja o jego przedłużeniu. Z kolei w poniedziałek 12 kwietnia warszawski sąd nieoczekiwanie zdecydował, że były minister transportu może opuścić areszt. Kilka dni wcześniej Donald Tusk na antenie TVN24 uparcie bronił swojego podwładnego.

Siła Tuska! napisał na Twitterze związany z Szymonem Hołownią Tomasz Zimoch. Komentarz polityka z koła Polski 2050 spotkał się z mało przychylnymi reakcjami internautów.

Właśnie Pan Zimoch zaorał w p***** niezależne sądy.

Wolne sądy w praktyce.

Wcześniej były telefony do sędziów dzisiaj wystarczy wywiad w TVN.

Niezależność sadów  wg zwolenników Tuska.

Smutna ilustracja polskich sądów.

Przeczytaj również: A jednak. Izrael ujawnił, dla kogo „południowoafrykański” wariant COVID-19 jest najgroźniejszy

Przeczytaj również: Nieoficjalnie: Rząd rozważa poluzowanie obostrzeń. Są pierwsze szczegóły dotyczące tego, co zostanie otwarte

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these