Poseł klubu parlamentarnego Lewicy Tomasz Trela, odnosząc się do zamieszek na amerykańskim Kapitolu, zaproponował by wziąć przykład z protestujących w Waszyngtonie i wedrzeć się do Pałacu Prezydenckiego. Tweet polityka został jednak usunięty.

A gdyby tak wejść przedstawił propozycję poseł Lewicy do Pana Andrzeja Dudy do Pałacu i powiedzieć grzecznie, „dobry wieczór Panie Andrzeju, kiedy Pan rozpocznie swoją Prezydenturę, bo od wyborów już trochę minęło”. Idziemy — zachęcił parlamentarzysta.

Tweet Treli został jednak po jakimś czasie usunięty. Propozycja wdarcia się do Pałacu Prezydenckiego nie przypadła do gustu internautom, którzy mając na uwadze tragiczne doniesienia z Waszyngtonu, postanowili przekazywać dalej screeny kontrowersyjnego wpisu polityka.

Przypomnijmy, że w budynku waszyngtońskiego Kapitolu doszło do wymiany ognia, w wyniku której zginęła protestująca zwolenniczka prezydenta Donalda Trumpa.

Przeczytaj również: Zamieszki i chaos w USA: Nie żyje kobieta postrzelona na Kapitolu

Przeczytaj również: Prezydent odpowiada internautce: „Nikt nie obiecywał, że będzie przejazd bryczką po Lublinie. Proszę wziąć tabletkę na ciśnienie”

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

źródło: Tysol

(Visited 2 482 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj