Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie udzielonym portalowi Interia, zaproponował kandydaturę Jana Marii Rokity na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich.

 Nie wiem, jakie jest jego zdanie na ten temat przyznał prezydenta Andrzej Duda w rozmowie z Interią ale to człowiek, który zna politykę i jej realia. Uczestniczył w tworzeniu polskiego prawa przez wiele lat i rozumie jego niedostatki, sam osobiście wiele doświadczył. Myślę, że jego wyczucie spraw ludzkich może mieć wymiar szczególny ocenił PAD.

Do słów głowy państwa odniosła się znana użytkowniczka Twittera Irena Szafrańska. Internautka z dużą rezerwą odniosła się do propozycji Dudy, w którego kampanii jak deklaruje, dwukrotnie brała udział:

Czcigodny Prezydencie RP, nie po to dwukrotnie angażowałam się w Pańską kampanię wyborczą, by słuchać z Pańskich ust rzeczy, które mi podniosły ciśnienie. Z całym dla Pana szacunkiem ale JM Rokita budzi taką sympatię jak Adam Bodnar zawyrokowała Szafrańska.

— Szanowna Pani Ireno! Proszę wziąć tabletkę „na ciśnienie” i zapiąć pasy. Nikt nie obiecywał, że to będzie przejazd bryczką po Lublinie. Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnego Święta Trzech Króli. Jednak ciągle trzech 😉 napisał w odpowiedzi Andrzej Duda.

Przeczytaj również: Nadchodzi wielki powrót Ryszarda Petru? Ponownie poszło o Święto Trzech Króli. „Ale z ciebie zgrywus, Rychu!”

źródło: Twitter

Przeczytaj również: [WIDEO] Program Kraśki z Jandą hitem sieci. Internet wciąż nie może się podnieść. Ze śmiechu [MEMY]

(Visited 932 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Donald Tusk podzielił się romantycznym zdjęciem: "W Walentynki zawsze jest wiosna!"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here