Polska aktorka Kinga Preis w mocnych słowach skomentowała polityczne decyzje Pawła Kukiza. Nie kryła przy tym swojego wielkiego rozczarowania i dała upust emocjom.

— Niestety nie wierzę też w jego naiwność: że dał się podejść bardziej cwanym graczom — mówiła aktorka w rozmowie z magazynem „Newsweek”.

Paweł Kukiz stał się ofiarą ogromnego internetowego hejtu po tym, jak razem z kilkoma posłami Kukiz’15 zablokował odroczenie obrad Sejmu. Opowiadając się po stronie Prawa i Sprawiedliwości dopuścił do przegłosowania ustawy „lex TVN”. Niedawno muzyk wzywał do przeprosin jego osoby, zaznaczał jednak, że nie chce wchodzić na drogę sądową.

Poseł do tej pory musi mierzyć się z ogromną krytyką w mediach.

— A portale i TVN, który tak bardzo śmierć Adamowicza przeżywał, tylko ten hejt podkręcają — opowiadał były muzyk z portalem Wirtualnemedia.pl.

Pawła Kukiza mocno skrytykowali celebryci, aktorzy i wielu polityków. Ostatnio komentarz w tej sprawie zostawiła aktorka Kinga Preis, która współpracowała z Kukizem przy takich produkcjach, jak „Poniedziałek” i „Wtorek”.

Aktorka nie ukrywała swojego rozgoryczenia postawą lidera Kukiz’15.

— Trudno mi uwierzyć, że można tak dać rozmienić się na drobne, tak się sprzedać. Nie chcę powtarzać słów Radosława Sikorskiego pod adresem Pawła, ale niestety nie wierzę też w jego naiwność: że dał się podejść bardziej cwanym graczom — mówiła Preis.

— To, co zrobił, jest jego wyborem. Miał do tego prawo. W gruncie rzeczy obojgu nam chodzi o wolność, tylko zupełnie inaczej ją pojmujemy — podsumowała.

Zobacz również: Kukiz w ostrym tonie odpowiada Budce: „Wszyscy jesteście siebie warci, pogrobowcy Magdalenki”

Zobacz również: Dulkiewicz o kryzysie na polskiej granicy: „Musimy wykazać się ludzkimi odruchami”

źródło: wmeritum.pl

(Visited 290 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj