Kierownictwo policji spotkało się z przedstawicielami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. W konsekwencji rozmów podjęto ważne decyzje. Jak się okazuje funkcjonariusze nie będą już tacy pobłażliwi wobec przeciwników szczepień łamiących prawo.

W ostatnią niedzielę doszło do niebezpiecznego incydentu. W jednym z punktów szczepień w Grodzisku Mazowieckim miała miejsce szarpanina między członkami ruchu antyszczepionkowego a interweniującymi policjantami.

Minister zdrowia Adam Niedzielski obiecał, że zwróci się w tej sprawie do odpowiednich służb. Zapowiedział, że zostaną podjęte bardziej zdecydowane działania wobec antyszczepionkowców. Tego samego zdania jest szef MSWiA.

Jak ustalili dziennikarze RMF FM — policja zadeklarowała ostrzejsze działania nawet w odpowiedzi na niewielki przejaw łamania prawa.

Głos w tej sprawie zabrał Mariusz Ciarka z KGP, który przyznał, że uczestnicy takich akcji, jak ta w Grodzisku Mazowieckim będą musieli liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

— Naruszenie nietykalności cielesnej czy to osoby prywatnej, czy też funkcjonariusza publicznego. Znieważenie, czy to osoby prywatnej, czy funkcjonariusza publicznego. Naruszenie miru domowego, czy popełnienie innych przestępstw, które mogą towarzyszyć takiemu aroganckiemu i agresywnemu zachowaniu — wyliczał Ciarka. Zaznaczył, że łamiący prawo będą łapani i przewożeni do komisariatów, a same zarzuty będą stawiane „bez zbędnej zwłoki”.

Zobacz również: Radosław Sikorski nie przebiera w słowach: „Mam wrażenie, że Kaczyński w piętkę goni”

Zobacz również: USA: Tłum protestujących przepędził dziennikarza TVN: „Wynoś się! Precz!” [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 4 262 times, 1 visits today)

7 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie a zomo kaczora bedzie wspomagalo rzad w nielegalnych zakazach i nakazach bo wedlug sadow zakazy sa nielegalne wprowadzone przed lajzy z pis jak to policja chce wspomagac bydlo z pis w lamaniu konstytucji i podstawowych praw czlowieka moze ta mafia pisowska niech sie w koncu zajma a nie biora udzial w tym cyrku i niszczeniu polskizrozumiano kurwy pisowskie

  2. Ciekawe, czy on jest czy jedynie udaje tępaka niewiedzącego, że całe zajście było prowokacją rządową.
    Ciarka, matole, w Polsce są ludzie znacznie bystrzejsi niż się Tobie wydaje i niż chciałyby takie tępaki jak to coś niedzielskie. Internauci już udowodnili promitywny spisek rządowych cieciów.

  3. I bardzo dobrze. Niby oni walczą o wolność a uprzykrzają ludziom życie i spokój, bo masz się nie szczepić, bo on tak chce. No do czego to podobne, żeby jakieś gangi antyszczepionkowców głoszących teorie spiskowe rzucały się na ciebie jak zwierzęta. No ale niestety, zaczynamy się cofać do kamienia łupanego, byle idiota może piastować ważne stanowiska państwowe, a byle idiota rzucać się na ciebie na ulicy bo masz myśleć tak jak on.

  4. W tedy to była czysta żądowa prowokacja. I nie jesteśmy antyszczepionkowcami tylko wolnymi ludźmi. Sami zaczynacie siać niezgodę wśród obywateli. A jak dobrze siać terror, napuszczać jednych na drugich to jest wasz cel. Sam żąd pogwałcił naszą konstytucję, sam żąd nie stosuje się do prawa. Dla mnie ani żąd, ani policja czy przekupieni lekarze są niczym. Do nich nie mam już szacunku. Okłamują bezczelnie naród Polski. Przestańcie nas gnębić, bo my to wam zapamiętamy. Niech żyją wolni ludzie, walczący o wolną Polskę i o nasze prawa😏.

  5. Ciarka , debilny milicjancie ….Cmoknij mnie i nas wszystkich o ile tobie tępaku na to pozwolimy ! My nie podpalamy , nie prowokujemy i nie jesteśmy agresywni . To wam i temu żydowskiemu rządowi brakuje podstaw , aby nas Polaków móc zniewolić .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj