Policja Policja opublikowała na Twitterze dwa zdjęcia funkcjonariuszy „w akcji”. Na fotografiach widać, jak mundurowi przechadzają się po galerii handlowej i łowią bezmaseczkowców.
Komentarze pod tym wpisem szybko wyłączono, ponieważ budziły sprzeciw internautów.

— Funkcjonariusze Policji i straży miejskich kontrolują przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez klientów centrów handlowych i galerii. Sprawdzają również w środkach komunikacji publicznej. Wszystko w myśl idei #POMAGAMYICHRONIMY dla naszego zdrowia — poinformowała na Twitterze Polska Policja.

Wpis mogą jedynie komentować osoby obserwowane lub oznaczone w tweecie. Internauci znaleźli jednak sposób, jak odnieść się do tej kwestii.

— Blokowanie komentarzy przez @PolskaPolicja nic nie da. Nie ma takiego obowiązku zgodnie z linią orzeczniczą Wojewódzkich Sądów Administracyjnych w Polsce. Łamiecie prawo i wasi funkcjonariusze będą odpowiadać najpierw przed Prokuraturą, a później przed Sądami RP! — skomentował PrawnikPoPrawnik.

— Minister prezydencki powiedział oficjalnie w TV, że maseczki to tylko symbol, ale nie niszczmy symboli i Wy jeszcze mówicie o ochronie zdrowia?
Przez maseczki? Ludzie bądźcie, chociaż na bieżąco z propagandą…Wy gnębicie Naród, a Naród Wam to zapamięta… — dodał Krokodyl Napoleon.

Zobacz również: Rada Krajowa PO. Donald Tusk wezwał do konsolidacji opozycji [WIDEO]

Zobacz również: Beata Kempa wbiła szpilę Trzaskowskiemu: „Smród na cały kraj” [WIDEO]

Źródło: Twitter.com/Polska Policja

(Visited 112 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj