Kuba Wojewódzki wystąpił na Kanale Sportowym u Krzysztofa Stanowskiego w programie „Hejt Park” i z mocnych słowach wypowiedział się na temat Marty Lempart.

W czasie programu nawiązano do wielu ważnych, aktualnych tematów. Wspomniano również o liderce Strajku Kobiet Marcie Lempart. Co dokładnie powiedział Kuba Wojewódzki? Całość nagrania można obejrzeć poniżej.

O Marcie Lempart było ostatnio bardzo głośno. Aktywistka wraz z innymi demonstrantami rozlała czerwoną farbę na schodach przed siedzibą PiS w Warszawie oraz przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia.

Szczególny rozgłos zdobyło wideo, na którym Marta Lempart wdała się w potyczkę słowną z panią sprzątającą budynek na Nowogrodzkiej.

Kobieta nie mogła darować aktywistce, gdy zobaczyła rozlaną farbę przed wejściem do budynku. Pisaliśmy o całej sprawie szerzej tutaj.

Do zachowania liderki Strajku Kobiet w krytycznym tonie odniósł się Kuba Wojewódzki.

Prezenter był gościem programu „Hejt Park” i nawiązał do jej postawy.

— Byłem ze swoją przyjaciółką pod budynkiem Trybunału Konstytucyjnego, gdzie był strajk kobiet, oczywiście wiadomo ustawa. Uważam, że jesteśmy szowinistycznym eldorado i jestem z kobietami zawsze i zawsze to deklarowałem, zawsze starałem się mówić. A to, że głupi żart czasem przyćmiewa moje prawdziwe poglądy, to już jest kwestia proporcji medialnej — tłumaczył Kuba Wojewódzki.

Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski już zna wynik meczu Polska - Argentyna. Co zobaczył w swojej wizji?

— Ale jak usłyszałem, to co mówi Marta Lempart, i jak ona mówi, to pomyślałem sobie, że to jest klasyczny przykład najgorszego lidera słusznej sprawy. Uważam, że ona się nie nadaję kulturowo, mentalnie, behawiorarnie na lidera — dodał w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Zobacz również: Minister zdrowia o obowiązkowej szprycy: „Dyskutujemy jeszcze o dwóch innych grupach”

Zobacz również: Policja łowi bezmaseczkowców w galeriach handlowych. Internauci nie kryją oburzenia [FOTO]

Źródło: YouTube.com/Kanał Sportowy

(Visited 471 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj