Eurposłanka Beata Kempa opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym nawiązała do rady krajowej Platformy Obywatelskiej. Wspomniała również o wystąpieniu prezydenta Warszawy — Rafała Trzaskowskiego.

W sobotę odbywały się obrady Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Gwiazdą całego wydarzenia był lider PO — Donald Tusk, który mówił o bieżącej sytuacji w Polsce i przy okazji krytykował poczynania rządu Zjednoczonej Prawicy.

— Będziemy rozmawiać o naszym planie działań, a nie o PiS i Jarosławie Kaczyńskim. 200 m stąd jest siedziba PiS na Nowogrodzkiej. Jak się wyjdzie na zewnątrz, to czuć odór zepsutej władzy — mówił były premier.

Oprócz Donalda Tuska głos zabrał również prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który stwierdził, że: „Nie wygramy wyborów bez silnej Platformy Obywatelskiej i silnej opozycji”.

Włodarz stolicy jest pewien, że jego formacja polityczna wygra kolejne wybory.

— Nie wygramy wyborów bez silnej Platformy Obywatelskiej i silnej opozycji. Dziękuję wszystkim tym, którzy nie tracą nadziei i walczą. Tylko dzięki Wam mamy dalej demokratyczną Polskę. I będziemy ją mieli, bo jestem przekonany, że wygramy kolejne wybory — powiedział polityk.

Europosłanka Beata Kempa zostawiła swój komentarz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na wstępie swojego wpisu wyjaśniła, że „w ramach pokuty za grzechy” oglądała radę PO.

— Dzisiaj piekielnie istotna jest synergia. Nie wygramy wyborów, nie dokładając kolejnych bardzo istotnych elementów: trzeba poprosić obywateli o pomoc w kontroli wyborów, trzeba konsolidować samorządy. Trzeba nam współpracy. Nie wygramy wyborów bez silnej Platformy Obywatelskiej i silnej opozycji. Dziękuję wszystkim tym, którzy nie tracą nadziei i walczą. Tylko dzięki Wam mamy dalej demokratyczną Polskę. I będziemy ją mieli, bo jestem przekonany, że wygramy kolejne wybory — obiecywał na spotkaniu Rafał Trzaskowski.

Tymczasem Beata Kempa napisała na Twitterze:

— W ramach pokuty za grzechy oglądam Radę Krajową PO. Trzaskowski coś krzyczy o „sprawczości” Platformy. Pragnę przypomnieć oczyszczalnię Czajka i smród na cały kraj — czytamy wpis Kempy.

Zobacz również: Morawiecki prosi Trzaskowskiego i radnych KO o opamiętanie: „Coś niepokojącego dzieje się w Warszawie”

Zobacz również: Płacz dziecka przerwał wystąpienie Donalda Tuska. Szef PO zareagował błyskawicznie

Źródło: Twitter.com, DoRzeczy, wirtualnapolska.pl

(Visited 243 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj