W Polsce nie ustaje koronawirusowe szaleństwo. W Bydgoszczy doszło do bójki w autobusie po tym, jak jeden mężczyzna zwrócił uwagę drugiemu za brak maseczki. Sprowokowany pasażer pobił swojego rozmówcę. Teraz szuka go policja. Opublikowano nawet nagranie z autobusu linii nr 71.

Słowna przepychanka między dwoma mężczyznami szybko zmieniła się w brutalne pobicie. Jednemu z nich puściły nerwy tuż przed opuszczeniem pojazdu w okolicy ulic Focha i Garbary. Na nagraniu widać, jak pasażer bez maseczki okłada drugiego pięściami po głowie, a następnie ucieka z autobusu. Inni podróżujący próbowali go powstrzymać, jednak nie było to takie proste.

Zobacz również: Polski zawodnik nabawił się kontuzji. Niespodziewane osłabienie przed meczem z Hiszpanią

Do tej pory nie udało się odnaleźć sprawcy całego zamieszania. Na stronie Policji Kujawsko-Pomorskiej opublikowano komunikat, wraz z apelem o pomoc.

Osoby, które rozpoznają osobę odpowiedzialną za pobicie lub mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny całodobowo pod numerami 47-751-13-59 oraz 112, powołując się na III Kr-1050/21.

Zobacz również: Antonio Ruediger ugryzł Paula Pogbę? Skandaliczne zachowanie Niemca w Monachium [WIDEO]

Źródło: wMeritum.pl

(Visited 14 898 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.