Na spotkaniach z doradcą podatkowym i politykiem Konfederacji dr. Sławomirem Mentzenem pojawia się mnóstwo osób. „Piwo z Mentzenem”, bo tak nazywają się zloty z udziałem polityka biją prawdziwe rekordy popularności.

Podczas Piwa z Mentzenem gromadzą się prawdziwe tłumy fanów. O szczegółach tak licznego zainteresowania mówił sam Mentzen w rozmowie z Tomaszem Sommerem — redaktorem naczelnym „Najwyższego Czasu”.

— Nie mogę powiedzieć, ile przyszło osób, bo okazałoby się, że być może nie były zachowane przepisy. Na pewno przychodzą olbrzymie tłumy. Podejrzewam, że przychodzą, bo panuje taka luźna atmosfera tych spotkań. Można też wypić piwo. Moje wystąpienie to bardziej stand-up niż prelekcja czy też wykład. Ta forma jest luźna i przyjemna dla ludzi. Stąd może tyle osób — stwierdził Mentzen.

Dodał, że sam taką formę nazwałby „stand-upem polityczno-podatkowo-gospodarczym”. Jak przyznał, osobiście czuje się autorem tej formy.

— Mówię w taki luźny sposób o tym, co się dzieje w kraju. Kilka anegdotek, kilka śmiesznych rzeczy, które robią nasi rządzący. Atmosfera jest luźna. Co jakiś czas ludzie się śmieją. Stand-up jest bardzo dobrym określeniem tego, co tam się dzieje — wyjaśniał polityk Konfederacji.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Zobacz również: Nowy program PO? Sławomir Nitras: „Ukarać i opiłować katolików” [WIDEO]

Zobacz również: Trzaskowski opowiedział dowcip o prezesie Kaczyńskim. Jak zareagowała publiczność? [WIDEO]

źródło: Twitter.com, NCzas.com

(Visited 627 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj