propolski.pl: Bieńkowska broni Komisji Europejskiej

Bieńkowska na Campus Polska. Straszyła nakładaniem kar finansowych na Polskę [WIDEO]

Sieć obiegło kontrowersyjne nagranie, na którym wystąpiła Elżbieta Bieńkowska. Była minister uczestniczyła w debacie zorganizowanej podczas wydarzenia Campus Polska. Wideo wzbudziło wiele kontrowersji ze względu na słowa dotyczące nakładania przez Unię Europejską kar finansowych na nasz kraj.

— Unia nie ma teraz wyjścia. Unia musi — czy musi — no, logicznie patrząc, albo nałożyć kary finansowe, albo wstrzymywać finansowanie — powiedziała była minister.

Elżbieta Bieńkowska uczestniczyła w jednej z debat w czasie eventu Campus Polska. Jest to wydarzenie firmowane przez prezydenta Warszawy i czołowego polityka PO Rafała Trzaskowskiego.

— To jest okropne, co ja mówię. I ja to mówię o moim kraju. Nie może tak być, że opowiadamy wszystkim jako jesteśmy wspólnotą wartości i krzewimy lub chcemy krzewić i promować te wartości w krajach trzecich, a w środku dzieje się nagle coś takiego — dodała Bieńkowska wywołując mocny zgrzyt wśród internautów. Ci nie szczędzili polityk emocjonalnych słów komentarza.

Do wypowiedzi Bieńkowskiej odniósł się w mediach społecznościowych Marcin Dobski, dziennikarz portalu salon24.pl. Ocenił, że Campus Polska może przyczynić się do spadku notowań dla Platformy Obywatelskiej.

— Ten Campus całkiem zatopi PO. Bieńkowska mówi, że EU powinna nałożyć kary finansowe na Polskę, albo wstrzymać finansowanie — napisał komentując film z udziałem byłej minister.

Zobacz również: Czy Sterczewski poniesie konsekwencje swoich działań? “Dopilnuję, aby został obciążony stosownymi kosztami”

Zobacz również: Piwo z Mentzenem cieszy się ogromną popularnością: „Pijemy za lepszy czas!” [FOTO/VIDEO]

źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these