Macie ochotę na piwo u Roberta Lewandowskiego? W takim razie przygotujcie się na niemały wydatek, a nawet zostawienie w lokalu Nine’s znacznej części wypłaty.

Od jesieni minionego roku sympatycy Roberta Lewandowskiego, jak również przypadkowi goście mogą odwiedzać restaurację firmowaną nazwiskiem „Lewego” – NINE’s Restaurant & Sports Bar, która znajduje się w Warszawie przy ul. Haberbuscha i Schielego 6.

Polacy często wybierają piwo, szczególnie gdy chcą schłodzić się w upalne dni. Praktycznie każdy może pozwolić sobie na nabycie tego trunku, który, chociaż smaczny w dużych ilościach może poważnie nam zaszkodzić.

Cena piwa w restauracji Lewandowskiego po prostu zwala z nóg

Kiedy odwiedzimy restaurację NINE’s Restaurant & Sports Bar nie znajdziemy tam piwa w cenie, do której jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień.

Zwykłe, butelkowe lub lane piwo kosztuje tam minimum 14 zł. Są jeszcze droższe, za które należy zapłacić nawet 20 zł. Czy to efekt inflacji? W mediach społecznościowych nie brakuje ostatnio zdjęć przedstawiających tzw. „paragony grozy”, na których widzimy, jak bardzo podrożały podstawowe produkty. Pisaliśmy niedawno o tym, jak pewien mężczyzna odwiedził popularną krakowską piekarnię i kupił w niej drożdżówkę oraz 3 chleby. Nie krył zdziwienia, kiedy okazało się, że musi za nie zapłacić aż 56 zł!. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

źródło: propolski.pl, mpress

(Visited 310 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj