PiS przedstawił Polakom 10 głównych haseł Nowego Ładu. Jest to wyjątkowy program partii, który ma odmienić całą Polskę. Jego szczegółowe założenia odnoszące się do zdrowia, rozwoju, rodziny i przedsiębiorczości mają zostać przedstawione już 20 marca.

Nowy Ład, proponowany przez PiS ma koncentrować się na kilku istotnych obszarach pomocowych: Plan na zdrowie, Uczciwa praca-godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska — nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025 oraz Złota jesień życia.

— Przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy; to nasz plan powrotu do normalności. Przez ostatnie lata udowodniliśmy, że mamy dobry plan dla Polski. Potrafimy go skutecznie realizować. Dotrzymujemy słowa — mówią na krótkim nagraniu liderzy PiS.

Zobacz również: Agnieszka Włodarczyk narzeka na traktowanie ciężarnych w Polsce: „Niczego mi nie wolno”

Premier Morawiecki podkreślił, że pandemia zmusiła władze do zmiany planu, gdyż „najważniejsza jest walka o życie i zdrowie Polaków”.

— Myślimy już o przyszłości, dlatego przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy — wtrącił Kaczyński.

Szef Prawa i Sprawiedliwości przekazał, że Nowy Ład jest „wielką szansą dla kraju, dla wielu polskich rodzin, ogólnie dla wielu ludzi, także tych, którzy ze względu na wiek już rodzin nie mają”.

— To bardzo poważna propozycja dla społeczeństwa. Nasze dotychczasowe programy, to wszystko w jakimś sensie było rozwijaniem programu napisanego na jesieni 2008 r. Natomiast Nowy Polski Ład jest już nową jakością i naprawdę warto go wprowadzić — kontynuował lider Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz również: Braun popędza Morawieckiego: „Z szacunku dla obywateli, proszę dłużej nie zwlekać”

Nowy Ład będzie przedstawiał plany inwestycyjne oraz rozmaite propozycje dotyczące życia społecznego i gospodarczego w czasie kryzysu. Rząd, by pomóc Polakom zaproponuje wiele projektów infrastrukturalnych i innowacyjnych.

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 1 467 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

  1. Nie wierzę partii która oszukuje Polak i za pieniądze pracujących kupuje głosy tych którzy nie chcą pracować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj