Kinga Duda była doradcą społecznym prezydenta Andrzeja Dudy. Zofia Romaszewska, doradczyni głowy państwa podczas rozmowy z Wprost przyznała, że córka polityka już nie piastuje swojego stanowiska.

Nazwisko Kingi Dudy nie pojawia się już na stronie internetowej kancelarii prezydenckiej. Zofia Romaszewska potwierdziła, że córka prezydenta nie pełni już funkcji doradcy społecznego.

— Po pierwsze muszę zauważyć, że Pani Kinga Duda nie piastuje żadnej funkcji i nie jest już społecznym doradcą Prezydenta — przyznała Romaszewska podczas rozmowy z Wprost.

Czytaj także: Studenci WUM: „Na liście wciąż są dwa nazwiska, które wstrząsną Polską”

— Krótko z nią pracowałam. To niesłychanie kompetentna i bardzo sympatyczna dziewczyna. A przy tym chętna do nauki, robiła dobre wrażenie — stwierdziła doradczyni prezydenta.

— Prezydent będzie bardzo spokojnie, ale konsekwentnie sprawował urząd w drugiej kadencji. Wciąż zdumiewa mnie to, ile chce zrobić. Ma swoje cele i co ważne, nie jest zadufany — powiedziała o Andrzeju Dudzie działaczka.

Czytaj także: Wpis żony zmarłego medyka wywołał grozę: „Zmarł z powodu silnej reakcji na szczepionkę przeciwko COVID”

Romaszewska stwierdziła także, że prezes Kaczyński powinien zmienić swój stosunek do Andrzeja Dudy, co może oznaczać, że istnieje konflikt pomiędzy prezydentem a liderem Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: Wprost

(Visited 817 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj