Według najnowszego badania przeprowadzonego przez pracownię Social Changes dla portalu wPolityce.pl, aż 39 procent Polaków uważa, że pandemia koronawirusa to „efekt celowego działania (spisku), po to, żeby wymusić istotne zmiany w życiu ludzi na całym świecie”.

Okazuje się, że pandemia dla coraz większej liczby Polaków jaki się jako globalny spisek wymierzony w ludzkość. Pracownia Social Changes dla portalu wPolityce.pl przeprowadziła sondaż, który może okazać się druzgocący w skutkach, zwłaszcza dla rządzących.

Czy zgadza się Pani/Pan z opinią, że epidemia koronawirusa to efekt celowego działania (spisku), po to, żeby wymusić istotne zmiany w życiu ludzi na całym świecie? z takim oto pytaniem musieli skonfrontować się respondenci badania.

Aż 39 procent ankietowanych odpowiedziało twierdząco. 37 procent nie uważa, by pandemia oraz otoczka z nią związana posiadała cechy globalnego spisku. 24 procent badanych nie potrafiło jednoznacznie odpowiedzieć na postawione pytanie.

39 procent to o 2 punkty procentowe więcej w stosunku do podobnego sondażu z maja. Zwolenników teorii o spisku przybywa, a ubywa twierdzących, że sytuacja z pandemią koronawirusa jest wynikiem zdarzeń nie inspirowanych odgórnie.

Zwolennicy PiS wierzą w spisek

Jednym z najciekawszych elementów badania jest to, że aż 44 procent wyborców Zjednoczonej Pandemii przekonana jest o spisku. 30 procent elektoratu PiS uważa, że pandemia COVID-19 nie jest celowym działaniem wymierzonym w ludzkość.

Jedynie 25 procent wyborców Koalicji Obywatelskiej uważa, że mamy do czynienia z szeroko zakrojoną operacją uderzającą w globalne społeczeństwo. 62 procent uznaje, że pandemia oraz wątpliwości pojawiające się wokół niej jest czymś naturalnym.

28 procent zwolenników Polski 2050 Szymona Hołowni wierzy w spisek, zaś 54 procent udzieliło odpowiedzi negatywnej.

Nic dziwnego?

Głos w temacie sondażu zabrał dr Piotr Witczak.

39% Polaków może uważać, że pandemia to celowe działanie lub spisek (wzrost o 2% od maja) Nic dziwnego:

Nietransparentne, nielogiczne, pseudonaukowe i bezprawne działania anty-covid

nachalne namawianie do szczepionek

blokowanie dostępu do ochrony zdrowia

cenzura napisał w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również: Tusk zmiażdżony w rankingu zaufania. Sondaż RMF FM nie pozostawia najmniejszych złudzeń

Przeczytaj również: Brytyjskie media zszokowane reklamą piwa Sławomira Mentzena: „Za to go uwielbiam. Krzyk lewactwa…

źródło: Nczas

(Visited 8 834 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

  1. Każdy ma prawo mieć rok!!!///A MOZE CUD SIĘ STANIE W KIERUNKU POZNANIA PRAWDY CZYSTEJ,ABY SMIECI POZBYC SIĘ,BO JAHWE BRZYDZI SIĘ DEVO
    CJA,JAHWE BRZYDZI SIE BALWOCHWALSTWEM!!!!!!!!DZISIAJ O JOZJASZU I DOKONANIACH KROLA JOZJASZA!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj