propolski.pl: Ogromna grupa migrantów naciera w kierunku polskiej granicy. Wszystko się nagrało [WIDEO]

Ogromna grupa migrantów naciera w kierunku polskiej granicy. Wszystko się nagrało [WIDEO]

Niezależne białoruskie media poinformowały o ogromnej grupie migrantów zmierzających w kierunku polsko-białoruskiej granicy. Potwierdzeniem są nagrania opublikowane przez NEXTA na Twitterze. Polski rząd obawia się, że wkrótce może dojść do kolejnej próby siłowego sforsowania granicy.

Tysiące migrantów gromadzi się na granicy polsko-białoruskiej. Krążą pogłoski, że już niedługo podobna sytuacja może mieć miejsce w województwie lubelskim. Migranci zniechęceni doskonałą obroną granicy na Podlasiu, według informatora „Faktu”, mieliby całkowicie zmienić taktykę i przenieść się w okolicę innych przejść granicznych.

Migranci regularnie próbują przedostać się na terytorium naszego kraju. Radio Swaboda poinformowało, że z Mińska wyruszyły kolejne duże grupy osób gotowych do atakowania polskiej granicy. Mają oni ulegać propagandzie reżimu Aleksandra Łukaszenki, za którego sprawą wierzą, że granica z Polską jest otwarta.

Zgodnie z przekazem mediów migranci wyruszyli w niedzielę z Mińska i podążali drogą w kierunku przejścia granicznego Bruzgi — Kuźnica Białostocka. Polskie służby przeczuwają, że Aleksandr Łukaszenka chce doprowadzić do jeszcze większej eskalacji konfliktu na granicy.

Zobacz również: Maciej Stuhr o kryzysie migracyjnym. Wstrząsające słowa: „Oni muszą w tym lesie umrzeć”

Źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these