Patryk Jaki był gościem telewizji TVN. Podczas programu „Fakty po Faktach” starł się z dziennikarzem Grzegorzem Kajdanowiczem.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości nazwał Michała „Margot” Sz. „bandytą”. To bardzo nie spodobało się Grzegorzowi Kajdanowiczowi.

Nieco ostrożniej powinien pan szafować słowem „bandyta” w odniesieniu do kogoś, kto nie jest skazany żadnym prawomocnym wyrokiem sądu. Przyzna pan, mówię co do zasady — zwrócił uwagę prowadzący.

Czytaj także: Gorąco na proteście aktywistów w Warszawie. Mieszkańcom i przechodniom puściły nerwy: „Wy***ć lewaki j***e!”

Patryk Jaki próbował odpowiedzieć, jednak nie dawano mu dojść do głosu. W końcu jednak polityk mógł zwrócić uwagę na to, że „Margot” zaatakował kierowcę ciężarówki, co doskonale widać na nagraniu.

— A tu się z panem akurat nie zgodzę, dlatego że wszyscy na nagraniu widzieliśmy, że ten człowiek jest bandytą. Dlatego dla mnie jest bandytą, a jeżeli pan ma jakieś wątpliwości, to pan myśli, że to nagranie jest zmontowane… — tłumaczył Jaki.

Czytaj także: Szef Sanepidu się wygadał. „Maseczki nie są po to, by chronić, ale po to by…”

Przeczytaj również:  Staruszka szła po torowisku. Nie potrafiła odpowiedzieć, jak się tam znalazła

— Nie, ja nie mam wątpliwości, bo ja też widziałem nagranie. Natomiast ja czekam i wydaje mi się, ze wszyscy powinniśmy poczekać na prawomocny wyrok sądu w tej sprawie — odparł Kajdanowicz.

Do wymiany zdań Jaki odniósł się na Twitterze:

Źródło: Twitter.com

(Visited 8 006 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj