Były minister przekształceń własnościowych Waldemar Kuczyński jest zdania, że obecna władza nie rządzi zbyt dobrze krajem. Wręcz przeciwnie, jego zdaniem PiS okupuje kraj.

— To się kiedyś odbije, oby nie krwawo — napisał Kuczyński na Twitterze.

— Najśmieszniejsze jest to, że w kilkunastoletniej wojnie kaczystów z platfusami nie chodzi o nic. Konflikt sprowadza się do tego, kto obejmie tłuste stanowiska, zwłaszcza w spółkach skarbu państwa — skomentował sprawę na Twitterze prof. Stanisław Żerko, historyk z Instytutu Zachodniego.

Właśnie po tych słowach wywiązała się dyskusja, dlatego Żerko zmuszony był opublikować kolejny tweet, w którym wyjaśnił, że o „wojnie kaczystów z platfusami” pisał jedynie z ironią.

— Ale to jest tak naprawdę nie najśmieszniejsze, lecz najbardziej tragiczne — stwierdził Żerko.

Zobacz również: Wałęsa straszy Borusewicza: „Jeśli nie uspokoi przerostu ambicji powiem więcej”

Wobec słów historyka nie mógł milczeć Waldemar Kuczyński, który odpisał:

— To jest fałszywy, krzywdzący dla antypisowskiej strony obraz. Nie ma symetrii z korzystaniem z władzy przez PO i PSL, a faktyczną okupacją państwa odebranego połowie narodu zmienionego we wroga, przy oklaskach reszty. To kiedyś odbije, oby nie krwawo — napisał były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego.

Przeczytaj również:  Polskie Sieci Elektroenergetyczne ogłosiły dzisiaj "stan zagrożenia". Moskwa uspokaja: "Nie ma zagrożenia"

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 373 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj