propolski.pl: Pospieszalski o Niedzielskim

„Objąć szczególnym nadzorem tego człowieka”. Pospieszalski ostro o Niedzielskim [WIDEO]

Dziennikarz Jan Pospieszalski udzielił wywiadu dla Radia WNET. W czasie rozmowy nabrał wątpliwości odnośnie zdrowia psychicznego ministra Niedzielskiego.

– Człowiek, który wystawia swoją przepoconą podkoszulkę, w której podobno przyjął drugą czy siódmą dawkę magicznego eliksiru, mówimy o ministrze zdrowia, wystawia na aukcję, to znaczy tydzień temu obchodziliśmy tydzień zdrowia psychicznego. Ja uważam, że organizatorzy tego, tej wielkiej inicjatywy powinni na prawdę objąć szczególnym nadzorem tego człowieka – powiedział Jan Pospieszalski.

Następnie wspomniał o ministrze Niedzielskim.

– On pojechał Stanów i mówił coś o onkologii z Faucim. No żyjemy w świecie, który dostarcza nam… – przyznał.

Prowadzący program podkreślił, że przywódca USA „przyjął kolejną dawkę szczepionki”.

– Jemu i tak już nic nie pomoże – stwierdził Pospieszalski.

Spotkanie Niedzielskiego z Faucim

– Minister zdrowia Adam Niedzielski i dr Anthony Fauci podczas spotkania w Waszyngtonie rozmawiali o potrzebie przekonywania ludzi do szczepień. Uznali, że jakikolwiek przymus jest niewskazany. Poziom wyszczepienia przeciw COVID-19 w Polsce i USA jest podobny – informował resort zdrowia.

Fauci uznawany za największego eksperta ds. chorób zakaźnych nie jest zbyt lubiany w swoim kraju. Ma również odejść z rządu federalnego USA. W czasie pandemii opowiadał się za noszeniem maseczek i promował szczepionki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PGE Narodowy zamknięty. Gdzie teraz zagrają Polacy?

źródło: YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these