Na 16 listopada o godz. 18.00 zaplanowano towarzyski mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Chile. Nie odbędzie się on na PGE Narodowym, a na stadionie Legii Warszawa. Chodzi o problemy z dachem, o których donosi PZPN.

– Spotkanie odbędzie się z udziałem publiczności. W sobotę PZPN poinformuje o zasadach sprzedaży biletów – poinformowała piłkarska centrala.

Przeniesienie meczu okazało się konieczne, ponieważ ujawniono wadę jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej. Z racji tego zdecydowano o tymczasowym wyłączeniu stadionu z użytkowania.

Ważny mecz przed mundialem

Mecz z Chile jest ostatnim sprawdzianem dla biało-czerwonych przez wylotem na mundial do Kataru.

– W piątek, 11 listopada br., PZPN został poinformowany przez PL.2012+ Sp. z o.o., operatora stadionu PGE Narodowy, o tymczasowym zamknięciu obiektu ze względów bezpieczeństwa. Z tego powodu zaplanowane wcześniej spotkanie Polska – Chile nie może odbyć się na tym obiekcie (podobnie jak zaplanowane tam treningi kadry – PAP). Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na ww. mecz na PGE Narodowym, najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu wejściówek – dodano na stronie PZPN.

Całkowite odwołanie meczu nie było możliwe.

W czwartek selekcjoner Czesław Michniewicz ogłosił 26-skład reprezentacji Polski. 14 listopada lista będzie przesłana do Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Miasto wraca pod kontrolę Ukrainy”. Mieszkańcy Chersonia wiwatują na cześć ukraińskiej armii

źródło: tysol.pl / PAP

(Visited 90 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj