125. edycja „Jeden z dziesięciu” rozpoczęła się od wyjątkowego pierwszego odcinka, który przyniósł widzom niezapomniane wrażenia. W czasie gry padł bowiem prawdziwy rekord zdobytych punktów.

Jeden z uczestników dosłownie „zmiażdżył” swoich rywali nie dając im żadnych szans na wtrącenie się. Mężczyzna był tak „dobry”, że odpowiedział na wszystkie pytania, którymi dysponował Tadeusz Sznuk.

„Jeden z dziesięciu” to bardzo popularny i lubiany przez Polaków program. Emitowany jest przez Telewizję Polską. Niedawno media obiegła niepokojąca wiadomość o tym, że jego emisja może się niedługo skończyć.

Na szczęście udało się znaleźć złoty środek i teleturniej pozostanie z nami na dłużej. Pan Tomasz Orzechowski uczestnik pierwszego odcinka 125. edycji zaskoczył wszystkich widzów swoją wiedzą i niezwykłym opanowaniem. Analityk z Łodzi odpowiadał na wszystkie pytania z rzędu i bez problemu „wyeliminował” pozostałych graczy.

Podczas całego odcinka pomylił się tylko raz, a finalnie zakończył grę z wynikiem 533 punktów. To prawdziwy rekord w historii tego programu. Możliwe, że byłby jeszcze wyższy, gdyby Tadeuszowi Sznukowi nie skończyły się pytania…

— Ma pan na koncie 513 punktów, a ja już nie mam pytań. Zatem za dwie zachowane szanse dopiszemy panu jeszcze punktów 20 i z tym wynikiem umieszczamy pana na pierwszym miejscu listy zwycięzców — powiedział prowadzący program Tadeusz Sznuk.

Internauci nie kryli słów podziwu dla zwycięzcy, pisząc wiele entuzjastycznych komentarzy.

— Zbieram szczękę z podłogi — czytamy.

— Konkurenci pełnili tylko rolę statystów i trochę mi się ich szkoda — dodał inny internauta.

Zobacz również: Zmiany w obostrzeniach. Szwedzki rząd do końca września planuje zniesienie większości restrykcji

Zobacz również: Hiszpański eurodeputowany wstawił się za Polską i Węgrami. Padły mocne słowa [WIDEO]

źródło: YouTube.com

(Visited 1 097 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj