Strona główna Polska Niesamowicie mocne wpisy czołowych polityków PiS: “To zboczone świnie!”, “Cała warszaffka ma rozwolnienie”

Niesamowicie mocne wpisy czołowych polityków PiS: “To zboczone świnie!”, “Cała warszaffka ma rozwolnienie”

5 min read
0
3
24,509
PiS

Do burzy, która rozpętała się w Polsce po emisji filmu Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało” odnieśli się prominentni politycy PiS. Głos zabrali m.in. Joachim Brudziński, Dominik Tarczyński oraz Adam Andruszkiewicz.

Politycy PiS postanowili podzielić się z wyborcami swoimi przemyśleniami po emisji głośnego filmu Sylwestra Latkowskiego. Dziennikarz w kontekście zajść w trójmiejskim klubie “Zatoka Sztuki” wywołał do tablicy m.in. Borysa Szyca, Radosława Majdana oraz Kubę Wojewódzkiego.

— Mówienie w kontekście pedofili o celebrytach, artystach, dziennikarzach, politykach czy księżach to czysty eufemizm. To zboczone świnie są a nie żadni artyści, Szczytem hipokryzji jest piętnowanie pedofilii w kościele a relatywizowanie tych zboczeńców w innych środowiskach — napisał były minister spraw wewnętrznych, a obecnie europoseł Joachim Brudziński.

— Kuba właśnie ma rozwolnienie :))) Dzwonią do siebie na ostro. Cała warszaffka ma rozwolnienie — odniósł się do reakcji Kuby Wojewódzki eurodeputowany PiS Dominik Tarczyński.

— Osoby ujawnione z nazwiska, przez Latkowskiego muszą zostać ponownie, dokładnie sprawdzone przez odpowiednie służby. Nieważne, czy to nazwiska lokalne, czy wielkiej gwiazdy z TVN! Musimy poznać całą prawdę i skazać obrzydliwych zboczeńców, a niewinnych oczyścić — napisał na Twitterze wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

Przeczytaj również: „Nic się nie stało?” Stało. Sylwester Latkowski w mocnym apelu do Szyca: „Mało pamiętasz, ćpałeś, powiedz prawdę”

Przeczytaj również: „Ujawnił się sam”, „Uderz w stół, a nożyce się odezwą”. Kuba Wojewódzki odpowiada Latkowskiemu

Przeczytaj również: „Nic się nie stało?” Stało. Sylwester Latkowski w mocnym apelu do Szyca: „Mało pamiętasz, ćpałeś, powiedz prawdę”

źródło: Twitter

Reakcja
14
Przeczytaj również:  Śmiszek mówi o kordonie sanitarnym wokół Konfederacji. Winnicki: „Dostał się do Sejmu poprzez łóżko"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Tomasz Lis nie kryje oburzenia ułaskawieniem Jana Śpiewaka: “Zła decyzja”

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił aktywistę Jana Śpiewaka, co nie spodobało się wielu osobo…