Minister Adam Niedzielski nie ukrywa, że pod jego adresem w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Okazuje się, że internauci grożą szefowi resortu zdrowia.

– To jest sytuacja absolutnie z mojego punktu widzenia niebezpieczna. To jest normalne planowanie regularne zamachu – powiedział w „Sednie Sprawy” Radia Plus.

Środowiska antyszczepionkowe grożą Niedzielskiemu pozbawieniem go życia. W związku z tym minister poruszył wątek tzw. „kamratów”.

Niedzielski dostaje groźby

– Rzeczywiście to jest sytuacja absolutnie z mojego punktu widzenia niebezpieczna. To jest normalne planowanie regularne zamachu. To jest sytuacja zagrożenia życia i to jest powtarzająca się sytuacja – mówił w Radiu Plus.

– Ja oczywiście jestem w sytuacji, w której mogę liczyć na ochronę ze strony państwa pod kątem służb, funkcjonariuszy, którym bardzo dziękuje za to wsparcie, którzy zapewniają mi ten komfort bezpieczeństwa, ale ja myślę, że my tu mamy do czynienia z bardzo taką trudną sytuacją w skali ogólnospołecznej – dodał Niedzielski.

– Bo moje zagrożenie to jest jakby oddzielna sprawa, ale czym innym jest to, że mamy do czynienia z organizacją, która sprzyja Putinowi, która jest podejrzewana o rosyjskie finansowanie, która propaguje treści faszystowskie, która między innymi o szczepieniach, o których rozmawialiśmy, propaguje taki negatywny stosunek do szczepień, co oczywiście, ci którzy się przekonają, po Covidzie ponoszą ryzyko – powiedział szef resortu zdrowia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Jackowski wspomniał o przyszłości Putina. Co zobaczył w swojej wizji?

źródło: YouTube / Onet.pl / TVP Info

(Visited 116 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj