Polski jasnowidz Krzysztof Jackowski często dzieli się z widzami swoimi najnowszymi przeczuciami dotyczącymi przyszłości Polski oraz świata. Wielu z nas zadaje sobie pytania odnośnie wojny na Ukrainie i tego, co dalej z Władimirem Putinem.

Wieszcz z Człuchowa podczas rozmowy z „Super Expressem” zdradził, co czeka rosyjskiego przywódcę. Okazuje się, że jasnowidz zobaczył śmierć polityka.

24 lutego 2022 roku rosyjskie wojska wkroczyły na teren Ukrainy. Wojna trwa już kolejne miesiące, a wszyscy czekają na błędne decyzje i potknięcia Władimira Putina. Tym razem Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, w której zdradził parę szczegółów w kwestii przyszłości rosyjskiego prezydenta.

Jasnowidz jest pewny, że to, że prezydenta Rosji spotka coś złego to jedynie pobożne życzenia. Jackowski uważa, że Putin dożyje spokojnej starości i nic mu się nie stanie.

– Byłem już wcześniej pytany o los Putina – zdradził w rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu” jasnowidz Jackowski i dodał: – Powiedziałem, że Putin umrze w górach. Powiedziałem to wiele lat temu. Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsce w nadchodzącym roku. Niestety Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa się nie uspokoi – mówił jasnowidz Jackowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niedzielski nie odpuszcza. „Szczepienie jest formą ubezpieczenia, którą…”

źródło: se.pl

(Visited 178 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj