Wokalista i założyciel grupy VOX Witold Paszt odszedł dzisiejszej nocy w wieku 68 lat. Informację o śmierci piosenkarza przekazała rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się okazuje, artysta nie umarł samotnie, a w otoczeniu kochającej go rodziny.

— Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa. Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył — napisała rodzina wokalisty.

— Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym obdzielał każdego potrzebującego. Jesteśmy zrozpaczeni. Nasze serca są złamane. Dziękujemy za wspaniałą opiekę Wojewódzkiemu Szpitalowi im. Jana Pawła II w Zamościu, Naszym Przyjaciołom i Fanom Taty za wsparcie i ciepłe słowa płynące do Niego w ostatnich dniach. Szczegóły dotyczące pożegnania Taty zostaną podane w późniejszym terminie. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby. Natalia i Aleksandra Paszt z rodzinami — dodano w oświadczeniu.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Zobacz również: Zdecydowane słowa Bidena: „Putin podjął już decyzję o inwazji”

Zobacz również: Konfederacja zdemaskowała kłamstwa Tuska i Morawieckiego: „To nie są oddani Polsce politycy. To szkodnicy” [WIDEO]

źródło: onet.wiadomości, RMF FM

(Visited 127 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj