Sojusz ugrupowań prawicowych przedstawił nowy klip, w którym zdemaskował propagandę rządu, a także totalnej opozycji.

– Konfederacja odpowiada na spot Donalda Tuska i kłamstwa Mateusza Morawieckiego – napisano w mediach społecznościowych.

– Tak naprawdę nie ma żadnego boiska. Nie ma 3222 palet. Nie ma 58 miliardów gotówki. To, co powinno tam leżeć, to umowa kredytowa o zadłużeniu całej Europy – powiedział poseł Konfederacji Krzysztof Bosak, który był jednocześnie narratorem.

Parlamentarzysta pokazał do wglądu decyzję Rady Unii Europejskiej z datą grudzień 2020 roku.

– Ta decyzja wykonuje postanowienia szczytu o ustanowieniu eurodługu. To premier Mateusz Morawiecki zgodził się wtedy na szczycie na zadłużenie Unii Europejskiej. To premier Mateusz Morawiecki zgodził się na nałożenie europodatków. To premier Mateusz Morawiecki zgodził się na dwa sposoby blokowania wypłaty Polsce pieniędzy – wyjaśniał Krzysztof Bosak.

– Pierwszy z nich to mechanizm zatwierdzania krajowych planów odbudowy, który już został wykorzystany przeciwko Polsce. Drugi to reguła warunkowości – pieniądze za praworządność, o której Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej właśnie orzekł, że jest zgodna z traktami – kontynuował na nagraniu.

– Premier Mateusz Morawiecki nie mówił prawdy po szczycie Unii Europejskiej w 2020 roku, chwaląc się sukcesami. I podobnie dziś Donald Tusk w swoim klipie nie mówi prawdy, przypisując całą winę za brak środków państwu polskiemu. Obaj działają na rzecz pogłębienia uzależnienia finansowego Polski od Unii Europejskiej. Obaj działają na rzecz uszczuplenia suwerenności naszego państwa – mówił konfederata, podsumowując na koniec, że „To nie są oddani Polsce politycy. To szkodnicy”.

Zobacz również: Tego widoku nie zapomni na długo! Kiedy wróciła do domu, na kanapie leżał dzik

Zobacz również: Paweł Kukiz o swojej zawodowej przyszłości: Sejm to nie jest mój sposób na życie

źródło: YouTube.com

(Visited 259 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj