Serwis Plotek.pl poinformował o zarobkach najpopularniejszych wokalistów disco polo. Za koncert gwiazd, takich jak Zenon Martyniuk czy zespół Boys, trzeba zapłacić naprawdę porządne pieniądze. Jednak to nie ci artyści zarabiają najwięcej.

Jak dodaje Plotek, za koncert Zenka Martyniuka należy zapłacić od 25 do 30 tys. złotych. Jest to podstawowa kwota, w którą nie wlicza się transport, sprzęt, zakwaterowanie oraz podatki.

Inne gwiazdy disco polo również się cenią. Za występ Marcina Millera oraz zespołu Boys należy zapłacić ok. 30 tys. złotych. Trochę tańszy jest występ Bayer Full — Sławomir Świerzyński, który zgarnia 20 do 25 tys. złotych. Jak wiadomo, wokaliści disco polo potrafią grać nawet kilka koncertów danego dnia, szczególnie w weekendy.

Jak się okazuje, liderem w kwestii zarobków za koncert jest Sławomir Zapała. Artysta zdobył wielką popularność za swój hit „Miłość w Zakopanem”. Jeżeli chodzi o Sławomira, to za jeden koncert potrafi zgarnąć nawet ponad 30 tys. złotych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Problemy Siergieja Ławrowa. Musiał odwołać ważną wizytę

Przeczytaj również:  Kwaśniewski podzielił się informacją dotyczącą swojej emerytury. Takie świadczenie otrzymuje były prezydent

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kosiniak-Kamysz: PiS chce podnieść wiek emerytalny. Praca do śmierci

źródło: plotek.pl

(Visited 681 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj