Ostatnio Robert Lewandowski dał jednoznacznie do zrozumienia, że planuje pożegnać się z Bayernem Monachium. Prezydent tego klubu Herbert Hainer w rozmowie z „Bildem” w mocnych słowach wypowiedział się o kapitanie polskiej reprezentacji.

Sam Robert Lewandowski tak skomentował swoją decyzję. Jego wypowiedź wywołała znaczne poruszenie.

– Na dziś pewne jest jedno. Moja historia z Bayernem Monachium dobiegła końca. Po tym, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej, dobrej współpracy – powiedział Lewandowski podczas konferencji prasowej.

W rozmowie z gazetą do całej sprawy odniósł się prezydent Bayernu, Herbert Hainer, który stwierdził:

– Zawsze mówiliśmy, że Robert Lewandowski ma kontrakt z Bayernem do 30 czerwca 2023 roku. A kontrakt to kontrakt! Dokąd zmierzamy, jeśli zawodnik może zakończyć kontrakt przed czasem, podczas gdy my jako klub musielibyśmy w takiej sytuacji zapłacić mu całość należności do ostatniego dnia umowy? To jest nierówność, tak być nie może!

– Jestem trochę zaskoczony tym, że Robert chce być wystawiony na listę transferową. Na jego miejscu nie zrobiłbym tego. Jest w Bayernie od dawna, zdobył z nami wiele tytułów: Ligę Mistrzów, osiem tytułów mistrza Niemiec, dwukrotnie został najlepszym piłkarzem świata. Myślę, że bardzo dobrze wie, co ma w Bayernie, a mianowicie to klub, który bardzo dobrze traktuje swoich graczy i który robi wszystko, aby umożliwić im jak najlepsze występy – dodał Hainer.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Były dowódca GROM: „Polska stała się liderem i przewodnikiem w Europie”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie uwierzysz, ile Zenek Martyniuk zgarnia za jeden koncert. Jest ktoś, kto go przebija

źródło: Interia.pl

(Visited 167 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj